Warszawskie spotkanie TravelCamp

Za 2 dni, w Warszawie, odbędzie się spotkanie internetowych firm związanych z branżą turystyczną. Na każdy taki camp przybywa bardzo wielu działaczy, dlatego zdecydowano się na umiejscowienie tegorocznej imprezy w Akademii Leona Koźmińskiego. 

W spotkaniach uczestniczą touroperatorzy, hotelarze, przedstawiciele portali turystycznych ale także managerowie i osoby związane z marketingiem internetowym. Głównymi tematami podejmowanymi na TravelCampach są nowe technologie, inspiracje turystyczne, marketing oraz oczywiście partnerstwo w branży.

Tematem przewodnim najbliższego spotkania w Warszawie będą kampanie mailingowe i promocja regionów za pomocą aktywnej turystyki zadaniowej w stylu questingu. Ponadto omówione zostaną cechy osób, które decydują się na zakup ofert turystycznych w internecie. Spotkanie urozmaicą warsztaty skierowane do branży hotelarskiej.

W TravelCampie mogą wziąć udział wszyscy interesujący się branzą turystyczną. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest konieczność rejestracji w portalu travelcamp.pl oraz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. Wstęp na TravelCamp jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. travelcamp.pl