W Bieszczady samochodem ? rewelacyjny przewodnik

‘Urlop w Bieszczadach’ Stanisława Orłowskiego to kolejna pozycja na rynku przewodników turystycznych po Bieszczadach. Z tą różnicą, że ten  dedykowany jest dla kierowców. 

Sam autor jest przewodnikiem Bieszczadzkiego Parku Narodowego, co znacząco pomogło mu w ułożeniu optymalnych tras dla kierowców. Ponadto Pan Stanisław napisał już kilka wartościowych publikacji, co dodatkowo podnosi wartość nowej pozycji. 

W przewodniku zostały opisane trasy, dzięki którym można zobaczyć najciekawsze miejsca Bieszczad poruszając się po nich samochodem. Na wstępie książki znajduje się rys historyczny Bieszczad wraz z dokładnym opisem gospodarki, kultury oraz fauny i flory występującej w tym regionie.

W dalszej części czytelnicy znajdą aż osiem zróżnicowanych tras samochodowych, z których najdłuższa ma 167 kilometrów. Przejechanie tej odległości zajmie tylko kilka godzin, ale w połączeniu ze zwiedzaniem opisanych atrakcji może to potrwać nawet kilka dni. Poza tą drogą w przewodniku znajdują się krótsze trasy samochodowe oraz rowerowe. Można śmiało powiedzieć w książce 'Urlop w Bieszczadach' każdy znajdzie odpowiednie dla siebie szlaki.

Wszystkie propozycje Pana Stanisława są bardzo szczegółowo opisane, a duża ilość zdjęć zachęca do ruszenia w drogę.

Na końcu przewodnika zamieszczone zostały praktyczne informacje, które przydadzą się nie tylko zmotoryzowanym, ale także piechurom i miłośnikom jazdy rowerem.

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją i oczywiście podróży w Bieszczady!

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. compass.krakow.pl