Cała Łódź w komórce ? mobilna aplikacja

Na zamówienie Urzędu Miasta Łodzi powstała specjalna aplikacja, dzięki której można poruszać się po wszystkich zakamarkach tego pięknego miasta. 

Aplikacja Łódź Insider została stworzona przez firmę Kamikaze i można ją pobrać bez żadnych kosztów na wszystkie urządzenia z systemem Android lub iOS. Program jest całkowicie pozbawiony reklam, a wszystkie możliwe funkcje nie są dodatkowo płatne.  

Dzięki tej aplikacji można poczuć się tak, jakby miało się całą informację turystyczną, rozkład jazdy i serwis informacyjny miasta Łódź w kieszeni. Wszystkie funkcje programu są intuicyjne i przemyślane, dzięki czemu nawigacja i korzystanie z Insidera jest bardzo prosta.

Z tą aplikacją można bez problemu szybko odnaleźć każde miejsce w Łodzi – ulice, teatry, kina i kawiarnie. Dodatkowo dzięki geolokalizacji możliwe jest wytyczenie drogi do wybranego miejsca oraz wyszukanie połączeń komunikacji miejskiej.

Bardzo przydatną opcją jest zintegrowany serwis informacyjny, dzięki któremu na bieżąco można śledzić wszystkie wydarzenia kulturalne takie jak spektakle czy koncerty  aktualnie odbywające się w Łodzi.

Oczywiście nie jest to aplikacja idealna i posiada drobne wady (nieaktualne informacje, źle przypisane miejsca), ale mimo to doskonale sprawdza się w miejskim gąszczu.
 
Polecamy!

Redakcja serwisu Escapador.pl