SAMOLOTEM NA NARTY - hotel ALPINO, FOLGARIA Włochy, wczasy narciarskie i BABY SKI (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 2650 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Folgaria / Włochy
Gdzie: Włochy/Folgaria
Transport: samolot
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis


region narciarski

Folgaria ? Fiorentini ? Lavarone to ponad 100km tras dwóch wiodących stacji narciarskich w południowo-wschodniej części regionu Trentino. Zadowolą one zarówno miłośników pięknych widoków jak i pasjonatów długich narciarskich wypraw. Stacje oferują trasy o różnym stopniu trudności. Najważniejsze miejsca tego regionu to Tol di Serrada i historyczna trasa Sallzzona di Fondo Grande, Costa, Bertoldi i Malga Rivetta. Dla snowboardzistów przygotowano snow park, dla dzieci parki do zabaw i nauki narciarstwa. Jest to także doskonały rejon dla amatorów narciarstwa biegowego.
Na miejscu wypożyczalnie sprzętu zimowego (narty, deski snowboardowe) ? cenniki dostępne u organizatora.

zakwaterowanie

Club Hotel Alpino *** plus ? stylowy hotel położony w centrum miasteczka Folgaria; jedyny hotel z naszej oferty, który znajduje się w samej urokliwej miejscowości Folgaria ? stolicy regionu, przy deptaku, z łatwym dostępem do barów, sklepów, kawiarni.
Hotel oferuje pokoje 2, 3, 4 os. z łazienkami (suszarka, TV, telefon, sejf). Do dyspozycji gości kryty basen, zewnętrzne jacuzzi, wellness, restauracja, pub, winiarnia, bar, salon wypoczynkowy, narciarnia.
Dojazd skibusem z hotelu do wyciągu w miejscowości Costa zajmuje tylko 5 min. Przystanek skibusa znajduje się obok hotelu. Mieszkający w hotelu mają możliwość wynajęcia skiboxu przy stacji narciarskiej Costa di Folgaria.

baby ski

Szkółka narciarska BABY SKI
Program dedykowany jest dzieciom w wieku 4-12 lat, wyjeżdżającym na wczasy z rodzicami/opiekunami. W ramach programu zapewniamy opiekę nad dziećmi w godz. 10.00-16.00, każdego dnia przeznaczonego na jazdę na nartach.
Dzieci pozostają pod opieką naszych instruktorów, którzy prowadzą szkolenie narciarskie w grupach 5 ? 10 osobowych (podział na grupy zależy od wieku i umiejętności narciarskich). Uczestnicy szkółki ubierani są na stok w rozpoznawalne, odblaskowe kamizelki z logo biura. Zajęcia - zwłaszcza dla dzieci młodszych - prowadzone są w formie zabawy. Najmłodsi narciarze potrzebują częstszych przerw oraz zmian charakteru zajęć, dlatego oprócz nauki narciarstwa planowanej na 2-4 godziny dziennie planujemy dla nich rozmaite zabawy na śniegu. Starsi większość czasu spędzają na nauce i doskonaleniu techniki jazdy na nartach. Dzieci w każdym wieku oprócz narciarstwa chętnie biorą udział w organizowanych przez naszych instruktorów saneczkarstwie, rozmaitych zabawach i zawodach na śniegu.
W niektórych przypadkach potrzebna bywa obecność rodzica w pobliżu stoku podczas szkolenia narciarskiego ? prosimy przygotować się na taka okoliczność.
Od godz. 16:00 opiekę nad dziećmi przejmują rodzice.
Na zakończenie turnusu organizujemy podsumowanie szkolenia, omówienie postępów i rozdanie wszystkim dzieciom upominków.
Każde dziecko obowiązkowo zabiera kask, ważny paszport lub dowód osobisty, kartę EKUZ

w cenie pakietu

- przelot liniami lotniczymi WIZZAIR na trasie Poznań ? Bergamo ? Poznań z bagażem i sprzętem narciarskim (patrz ważne informacje )
- transfer lotnisko ? hotel ? lotnisko
- 7 noclegów w pokoju2/3/4 os w hotelu Alpino ***
- wyżywienie 2 x dziennie (7 śniadań, 7 obiadokolacji, w tym jedna uroczysta); napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne, drink powitalny
- transfery do stacji narciarskich (skibus)
- opieka rezydenta-instruktora
- dla chętnych objazd tras narciarskich z rezydentem / instruktorem (6 dni po 2 godziny dziennie)
- korzystanie z hotelowych basenu i wellness (w godzinach ich otwarcia)
- ubezpieczenie podstawowe KL 10 000 EUR i NNW 5 000 PLN
- parking przy lotnisku Ławica w Poznaniu (na czas trwania imprezy )
- taksa klimatyczna, VAT

cena pakietu nie zawiera

- karnetu narciarskiego (6 dniowy karnet FOLGARIA - FIORENTINI)

Niski sezon: od 07.01.? 02.02.2014 i od 10.03 ? 16.03.2014
Dorośli ? 153 Euro
Dzieci do 8 lat gratis (ur. po 30.11.2005 )
Dzieci od 8 lat ? 16 lat 107 Euro (ur. po 30.11.1997 )
Seniorzy powyżej 65 lat - 129 Euro (ur. przed 30.11.1948

Wysoki sezon: od 03.02.2014 ? 09.03.2014
Dorośli ? 181 Euro
Dzieci do 8 lat gratis (ur. po 30.11.2005)
Dzieci od 8 do 16 lat 126 Euro (ur. po 30.11.1997 )
Seniorzy powyżej 65 lat 154 Euro (ur. przed 30.11.1948)

- fakultatywnej opłaty za szkółkę narciarską BABY SKI (dzieci 4-12 lat) - opieka instruktora, nauka jazdy na nartach oraz zabawy na śniegu,6 dni ok. 10.00-16.00 ? 350 zł/dziecko na turnus
- fakultatywnej opłaty za szkolenie narciarskie - 300 PLN/os. ( 6 dni x 2 godziny dziennie); należy zgłosić przy podpisywaniu umowy w biurze
- dodatkowego ubezpieczenia ryzyka amatorskiego uprawiania narciarstwa lub snowboardu - 40 PLN /os. ZALECANE !!!
- dodatkowego ubezpieczenia ryzyka chorób przewlekłych i nowotworowych

ważne informacje

- Przeloty liniami lotniczymi WIZZAIR z lotniska Poznań Ławica ? Bergamo ? Poznań (sobota-sobota);
Planowy wylot z Poznania godz. 07:20, przylot do Bergamo o godz. 09:00.
Wylot powrotny z Bergamo godz. 09:30, przylot do Poznania o godz. 11:20 Odprawa 2 godz. do 45 min przed godz. wylotu.
Bagaż objęty ceną biletu: bagaż: podręczny ? do 10 kg (o wymiarach 55x20x40 cm), bagaż rejestrowany do 20 kg, 1 para nart lub snowboard w pokrowcu; buty narciarskie należy umieścić w bagażu rejestrowanym;
- wymagany jest dowód osobisty lub paszport
- wymagana jest karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego; informacje i możliwość złożenia wniosku online https://ewnioski.pl/formularze/wniosek-o-karte-ekuz/informacje?gclid=CI35qdvwmLACFYXP3wodkVio5g )

dojazd własny i autokarem

Istnieje możłiwość dojazdu włanego (750 zł znizki /os) albo dojazdu autokarem do hotelu we Włoszech. Szczegóły tych alternatyw w osobnych ofertach.

Warunki uczestnictwa

Transport: samolot
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel
Wyposażenie: basen,TV,telefon,restauracja,sauna,parking,bar,sala wielofunkcyjna,internet,stacja narciarska,winda,narciarnia,jacuzzi

W CENIE PAKIETU: przelot Poznań-Bergamo-Poznań, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, parking-lotnisko Ławica, 7 noclegów w pokojach 2/3/4-os hotel Alpino***, wyżywienie 2xdziennie (7 śniadań, 7 obiadokolacji), opieka rezydenta-instruktora,objazd tras narciarskich z rezydentem/instruktorem, transfery do stacji narciarskich (skibus), korzystanie z wellness i basenu w hotelu, ubezpieczenie podstaw. KL 10tys EUR i NNW 5tys PLN, taksa klimat.,VAT


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia