Majorka dla Seniorów (Euroseniors) H. Delfin Santa Ponsa Complex 4* (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 2130 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Santa Ponsa / Hiszpania
Gdzie: Hiszpania/Santa Ponsa
Transport: samolot
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje,wg programu

Opis

Hotel

DELFIN SANTA PONSA COMPLEX 4* Położenie: 2 eleganckie w pełni odnowione hotele położone obok siebie w spokojnej częœci miasteczka Santa Ponsa, około 150 m od plaży. Tylko 50 m od hotelu znajduje się strefa z barami, restauracjami i sklepami. Pokoje: Większoœć pokoi posiada widok na morze, basen lub na ogród. Pokoje standardowe - dwuosobowe (z możliwoœcią dostawki) z łazienką (WC, prysznic, suszarka do włosów). Wyposażenie - klimatyzacja, ogrzewanie, TV, telefon, sejf (dodatkowo płatny), balkon lub taras. Wyposażenie hotelu: Zaplecze hotelowe stanowią bezpłatne WI-FI w recepcji i salonie (planta noble), basen kryty i siłownia - darmowe dla goœci hotelowych, sauna (za opłatą), 2 bary w hotelu - przy basenie i w salonie, sala zabaw dla dzieci, basen zewnętrzny, restauracja, ogród.

Wycieczka w cenie

AUTENTYCZNA MAJORKA 1/2 dnia W œrodku rozległej i płaskiej Majorki, między miastami Algaida i Llucmajor, znajduje się góra Randa, którą odwiedzimy w ramach tej wyjątkowej wycieczki. Randa wznosi się 548 metrów nad poziomem morza, oferując zachwycające widoki. W pogodny dzień można zobaczyć niemal całą wyspę, a także archipelag Cabrera. Odwiedzimy sanktuarium Nuestra Senora de Cura, zachowujące tradycję Llull. Nieopodal sanktuarium znajduje się jaskinia, w której Ramón Llull żył w okresie finału jego pustelniczego życia. Kompleks sanktuarium składa się z koœcioła z połowy XVII wieku, klasztoru Franciszkanów ze specyficznymi salami gramatycznymi i zakwaterowaniami budowanymi przez charakterystyczne komórki, dając schronienie i naukę uczniom od XVI wieku.

Pakiet cenowy zawiera:

Przelot samolotem - bezpoœredni lot do Hiszpanii Opłaty lotniskowe Transfery z/na lotnisko w Hiszpanii Zakwaterowanie (7 noclegów) w hotelu Wyżywienie 3 x dziennie z napojami wliczonymi w cenę (wino i woda) 1 półdniowa wycieczka Opieka rezydentów Pakiet ubezpieczeniowy AXA (KL 10 000 Euro, KR 5000 Euro, NWI 2000 Euro, NWS 1000 Euro, bagaż 200 Euro, choroby przewlekłe)

Warunki uczestnictwa

Transport: samolot
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje,wg programu
Zakwaterowanie: hotel

Świadczenia zawarte w cenie: Przelot samolotem - bezpośredni lot do Hiszpanii, opłaty lotniskowe, transfery z/na lotnisko w Hiszpanii, zakwaterowanie (7 noclegów) w hotelu, wyżywienie 3 x dziennie z napojami wliczonymi w cenę (wino i woda), 1 półdniowa wycieczka, opieka rezydentów, pakiet ubezpieczeniowy AXA (KL 10 000 Euro, KR 5000 Euro, NWI 2000 Euro, NWS 1000 Euro, bagaż 200 Euro, choroby przewlekłe).

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia