Jednodniowy rejs Zalew Zegrzyński - Kazimierz Dolny (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1800 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Polska
Jednodniowy rejs skuterem wodnym na trasie. Polecamy wszystkim głodnym wrażeń i niezapomnianych emocji. Potężna dawka adrenaliny. Zachęcamy do wycieczek z rodzina i znajomymi. Jest to również doskonały pomysł na prezent :)

Opis

Całodniowy rejs skuterami wodnymi po królowej polskich rzek rozpoczynamy nad Jeziorem Zegrzyńskim, dalej płyniemy kanałem Królewskim przez śluzę na Żeraniu. Kolejne etapy to Góra Kalwaria - Czersk - Kozienice - twierdza Dęblin - Gołąb - Puławy - Parchatka - Nasiłów - Kazimierz Dolny.

SKUTERY WODNE YAMAHA VX110
Przykładowy program rejsu:

9.00- szkolenie i start z Kazimierza Dolnego 13.00- lunch w przerwie rejsu 16.30- śluza na Żeraniu 19.00- koniec przygody na skuterach wodnych Jezioro Zegrzyńskie - sztuczny zbiornik, który obejmuje rozlewisko rzek Narwi i Bugu, stanowi jedno z głównych połączeń Wisły z Jeziorami Mazurskimi. Możemy tu spotkać malownicze wąwozy, plaże, leśne rezerwaty, które są miejscem żerowania różnego rodzaju ptactwa.

Gołąb
- wieś położona nad Wisłą między Puławami a Dęblinem. Nazwa miejscowości wywodzi się prawdopodobnie od jednych z właścicieli – Gołębiewskich. Znajduje się tu kościół pod wezwaniem św. Katarzyny i św. Floriana w stylu manierystycznym oraz ciekawy domek loretański.

Nasiłów- wieś w gminie Janowiec. We wsi, nad brzegiem Wisły znajdują się dwa duże kamieniołomy z resztkami portu. Wydobywano tam wapienie mastrychtu i gezy paleocenu. Obecnie z Nasiłowa odbywają się przeprawy promowe do położonej za Wisłą Bochotnicy. W Nasiłowie znajduje się zabytkowy krzyż postawiony w 1918 roku, przez Walentego Wasiłka i Stanisława Sijkę.

Puławy- miasto z kilkuwiekową historią, położone nad Wisłą. Niegdyś ośrodek życia kulturalnego, obecnie ośrodek przemysłowy, naukowy i turystyczny. Pierwsza osada w miejscu obecnych Puław została założona na początku XVI w. i obsługiwała przeprawę przez Wisłę. Puławy były przez ponad 100 lat własnością Czartoryskich. Miejscowość zyskała przydomek Polskie Ateny. Warto zobaczyć tu Pałac Czartoryskich, Park krajobrazowy, Świątynię Sybilli Domek Gotycki, kościół Wniebowzięcia NMP, Altanę Chińską z połowy XVIII wieku.

Kazimierz Dolny - miasteczko o renesansowej zabudowie, ośrodek kulturalny, a zarazem dobre miejsce aktywnego wypoczynku na skuterach wodnych. Na szczególną uwagę zasługuje zamek, który pierwotnie spełniał funkcję warowni obronnej. Kolejny ciekawy zabytek to XIII-wieczna baszta, z której można podziwiać panoramę miasta. Następnie szereg domów mieszczańskich, takich jak: Kamienica Biała, Kamienica pod św. Mikołajem i Krzysztofem, Kamienica Celejowska. Warto również zajrzeć do Spichlerzy, Kościoła Farny oraz Muzeum Sztuki Złotniczej.

Zapewniamy:
  • kompleksową organizację imprezy
  • niezawodny sprzęt
  • opiekę doświadczonych instruktorów
  • pianki
  • kamizelki asekuracyjne
  • transport i paliwo
  • fotorelację z wyprawy
  • świetną zabawę i niezapomniane wrażenia
Na życzenie dodatkowe atrakcje - narciarstwo wodne, wakeboarding, parasailing, dmuchany banan, dmuchane koło!

Oferujemy również dodatkowe atrakcje takie jak quady, zajęcia linowe, strzeleckie, amfibia, a w sezonie letnim również kayaki.

Warunki uczestnictwa

Cena zawiera:

Cena za 1 osobę: skuter wodny, paliwo, opieka instruktora, odzież ochronna, transport sprzętu, przygotowanie trasy, lunch na plaży. Cena podana w ofercie przy udziale min. 15 osób. Może uleć zmianie w zależności od ilości osób i skuterów wodnych.

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia