WŁOCHY - VALLE BIOIS - CAVIOLA - REZYDENCJA CONCORDIA/MALIBU *** (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 566 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Arabba / Włochy
Gdzie: Arabba
Transport: własny

Opis

ARABBA/MARMOLADA

Arabba/Marmolada – Arabba to popularny oœrodek narciarski położony malowniczo między przełęczami Falzarego, Campolongo i Pordoi. Interesujące dla siebie trasy znajdą tu głównie zaawansowani narciarze, którzy koniecznie powinni spróbować zjazdu Ornella i Fodoma. Jest to także idealne miejsce dla tych, który lubią spędzać całe dnie na stoku, ponieważ życie rozrywkowe nie jest tu zbyt rozwinięte. Natomiast sam lodowiec Marmolada nazywany jest Królową Dolomitów, z uwagi na majestatycznoœć, wysokoœć i niezwykły kształt. Oprócz narciarzy i snowboardzistów, których można tu spotkać przez cały rok, na południowej œcianie lodowca można także spotkać wspinaczy.

ZAKWATEROWANIE

REZYDENCJA CONCORDIA/MALIBU *** położona jest w centrum Ceviola, około 150m od sklepów i niezbędnych udogodnień. Posiada parking i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Przystanek bezpłatnego ski busu znajduje się w odległoœci 100m, wyciągi narciarskie do 2km. Apartamenty STUDIO dla 4 osób - pokój dzienny z aneksem kuchennym, podwójne łóżko, sypialnia z podwójnym łóżkiem i łazienką. APARTAMENT dla 5 osób - pokój dzienny z aneksem kuchennym, podwójne łóżko, sypialnia z podwójnym łóżkiem i łazienkę piąte łóżko w pokoju dziennym lub sypialni.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE:zakwaterowanie, 1 miejsce parkingowe, przechowywalnia sprzętu narciarskiego, ubezpieczenie KL/NNW.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE:obowiązkowe sprzątanie końcowe: 35 EUR, kuchnia w zakresie klienta lub płatna 25 EUR,dodatkowa poœciel i ręczniki 8 EUR,dodatkowe łóżko 8 EUR,Internet WiFi oraz podatki,kaucja zwrotna 100 EUR.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Zakwaterowanie: hotel
Wyposażenie: parking,sklep,internet

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia