WŁOCHY-VAL PUSTERIA- GRAND HOTEL CENTRO VACANZE (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 3750 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Dobbiaco / Włochy
Gdzie: Dobbiaco
Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis

ALTA PUSTERIA

Alta Pusteria: Szczyty "Tre Cime" oraz Dolomity Sesto i Braies tworzą niepowtarzalną scenerię którą można znaleŸć w dolinie Alta Pusteria. Rejon narciarski koncentruje się tutaj wokół 5 głównych miejscowoœci San Candido, Dobbiaco, Villabassa and Braies. Nie ma tu kolejek do wyciągów, ani wielkich tłumów na stokach. Łagodne stoki nadają się œwietnie do jazdy dla rodzin, oraz zawodowych ski-tourowców. Specjalnie dla tych ostatnich przygotowano 200 km tras. W zimie 2003 otwarto nowy stok na górze Monte Elmo o różnicy wzniesień 500m oraz 1,5 km długoœci co daje możliwoœć zjazdu do samego dołu przez 3,9 km oraz 915 m różnicy wysokoœci.

ZAKWATEROWANIE

GRAND HOTEL CENTRO VACANZE - dom zlokalizowany w pięknym, historycznym kompleksie wybudowanym za panowania austro - węgierskiego. Całkowicie odnowiony, wykończony w lokalnym stylu, posiada 57 pokoi. Wszystkie pokoje z łazienką, suszarką, telefonem i TV. Do dyspozycji goœci jest parking, prywatny ogród, pokój dzienny, bar, pokój telewizyjny, prywatna kaplica. Odległoœci: 800 m od wyciągów w Dobbiaco, 4 km od San Candino i 15 km od Plan de Corones.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie ,wyżywienie HB (œniadania bufet, obiadokolacja do wyboru z menu + bar sałatkowy, deser), ubezpieczenie KL/NNW.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE:napojów i dodatków kulinarnych,łóżeczko dziecięce 8 EUR/noc.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel
Wyposażenie: parking,internet

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia