WŁOCHY-VAL DI FASSA-MAZZIN-REZYDENCJA MYOSOTIS 3* (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 588 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Mazzin / Włochy
Gdzie: Włochy/Mazzin
Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


VAL DI FASSA

Val di Fassa to miejsce wyjątkowo piękne ale i dość drogie. Perełkami tej doliny są: zabytkowe Campitello oraz pobliskie, przez wielu uznawane za stolice Dolomitów - Canazei. Skalne iglice masywu Catinaccio z Torri di Vaiolet (gdzie często trenował Alberto Tomba), Sasso Lungo o wysmukłym zarysie, potężna bryła Gruppo di Sella oraz postrzępione wierzchołki Gruppo delle Pale. W środku tej tajemniczej i fascynującej krainy skalnych olbrzymów znajdują się wspaniałe trasy zjazdowe, oplecione gęstą siecią wyciągów. Wyjątkową atrakcją dla ambitnych narciarzy jest Sella Ronda (wyciągi jeżdżą z Campitello i Canazei) 23 kilometrowa trasa, która okrąża Gruppo di Sella, składa się z kilku zjazdów i podejść obsługiwanych przez różnego rodzaju wyciągi.

ZAKWATEROWANIE

Położenie: Rezydencja położona jest w samym sercu Dolomitów w dolinie Val di Fassa w małej miejscowości Mazzin, ok. 1 km od centrum,na wysokości 1370 m n.p.m. Od najbliższych wyciągów w Campitello di Fassa (Col Rodella - Sella Ronda) oddalona jest ok. 3 km, natomiast od Canazei ok. 6 km. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 500 m od rezydencji.

Zakwaterowanie :
Wszystkie apartamenty są komfortowo i praktycznie wyposażone, posiadają TV, telefon.

Apartament 1 pokojowy: Mono dla 4 osób składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim lub rozkładaną sofą oddzielonej rozsuwanymi drzwiami od pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego oraz łazienki z WC.

Apartament 2 pokojowy: Bilo dla 5 + 1* osób składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, oddzielonej rozsuwanymi drzwiami od pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem, małego pokoju z łóżkiem piętrowym, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego oraz łazienki z WC. (* dodatkowe 6-te łóżko tylko dla dzieci)

Serwis: Bar, recepcja, sala TV, pokój gier, parking, garaż, sauna, sala gimnastyczna.

CENA OBEJMUJE

zakwaterowanie, pościel i ręczniki (zmiana 1 x w tygodniu), korzystanie z narciarni i siłowni, ubezpieczenie KL/NNW.

CENA NIE OBEJMUJE

obowiązkowego końcowego sprzątania: 50-60 Euro/zakwaterowanie (aneks kuchenny należy posprzątać we własnym zakresie w innym przypadku 30 euro ) ,kaucji zwrotnej 100 EUR ,korzystania z sauny, spa, pokoju gier, mini clubu,opłaty za garaż 6 EUR/samochód/ dzień.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: parking,internet,salon kosmetyczny,stacja narciarska,siłownia

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia