WŁOCHY - ALTA VALTELLINA - S. ANTONIO - REZYDENCJA CASTELLO/PODOBNE (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 910 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Gdzie: Włochy/Alta Valtellina
Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


ALTA VALTELLINA

Alta Valtellina - Rejon narciarski ALTA VALTELLINA obejmujący Bormio, Isolaccię, Livigno i Santa Caterina, składa się z kilku dolin, które ciągną się przechodząc jedna w drugą od Valfurva przez Bormio, Valdidentro, aż po Livigno. Doskonale przygotowane tereny narciarskie (ponad 225 km, a wszystko w ramach jednego karnetu!), połączone są siecią wyciągów i skibusów, rozciągają się na wysokości 1200 do ponad 3000 metrów co gwarantuje śnieg od początków grudnia do połowy maja. Livigno przyciąga turystów nie tylko doskonale przygotowanymi stokami przy jednocześnie dużym nasłonecznieniu; w obrębie Livigno funkcjonuje strefa bezcłowa, co sprawia, że zimowy urlop właśnie tutaj staje się w ogólnym rozliczeniu tańszy.

ZAKWATEROWANIE

APARTAMENTY CASTELLO **/PODOBNE - zlokalizowane w róźnych rezydencjach lub pensjonatach 4 km od BORMIO, w odległości od 100 m do max 2 km od wyciągów. Wszystkie funkcjonalnie wyposażone, z TV, miejscem parkingowym. Na zapytanie - możliwość rezerwacji apartamentów w tym samym obiekcie.


STUDIO 3 - dla max 3 osób; pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem, z dwuosobowym rozkładanym łóżkiem, możliwe dodatkowe łóżko 1-os.; łazienka.

STUDIO 4 - dla max 4 osób; pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, dwuosobową sofą, łóżko piętrowe dla 2os., łazienka.

CENA OBEJMUJE

zakwaterowanie, ubezpieczenie KL/NNW, karnet narciarski 6 dni BORMIO, OGAS.
COLOMBANO, ST. CATERINA VALFURVA w wybranych terminach 30.11-21.12 oraz od 29.03-26.04.

CENA NIE OBEJMUJE

kaucji zwrotnej 100 EUR za apartament,końcowe sprzątanie (kuchnia w zakresie klienta): mono 40 EUR, bilo 45 EUR apartament/termin, pościeli i ręczników (opcjonalnie) 10 EUR za osobę/zmianę, łóżeczka dla dziecka 30 EUR/tydzień, opłaty klimatycznej ok. 1 euro/os./dzień.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: sklep,internet,salon kosmetyczny,stacja narciarska

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia