VAL DI SUSA - RLAX & FUN ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 2699 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Rzym / Włochy
Obóz narciarsko-snowboardowy 13-19 lat
transport autokar
zakwaterowanie Hotel Villagio Campo Smith***

Opis

GDZIE JEDZIEMY

Dolina  Val di Susa położona w zachodniej części regionu Piemont otoczona jest kilkoma 3 - tysięcznikami. Znana z licznych miejsc olimpijskich i tras, ponieważ właśnie tu w 2006 rozgrywane były Igrzyska Olimpijskie w Turynie.  Dzięki nowoczesnym urządzeniom naśnieżającym jak i wysokości zagwarantowane są bardzo dobre warunki śniegowe na trasach!

Bardonecchia ? to słoneczna  miejscowość położona w pobliżu Turynu, która w 2006 roku podczas Igrzysk Olimpijskich została światową stolicą snowboardu. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest tu 110 km o zróżnicowanym poziomie  oraz 21 wyciągów. Dwa ośrodki narciarskie: Campo Smith oraz Jafferau doskonale się uzupełniają, aby dostarczyć wszystkiego co potrzebuje każdy prawdziwy  narciarz. Pasjonaci snowboardu poczują się tu jak w raju, ponieważ będą mieli do dyspozycji świetnie wyposażony snowpark, którego szczególną atrakcją jest jedyny w Europie olimpijski halfpipe o długości 130 m!
 

GDZIE MIESZKAMY

Rezydencja Villagio Campo Smith***  - nowoczesny kompleks wypoczynkowy, położony praktycznie na stoku, tuż przy wyciągach w słynnej Bardonecchia. Pokoje (typu apartament) 4 ? 6 osobowe (możliwe łóżka piętrowe i małżeńskie) z łazienkami, TV. Pokoje składają się z dwóch/trzech pomieszczeń: jednego lub dwóch pokoi sypialnych oraz pomieszczenia z łóżkiem 2 osobowym oraz aneksem kuchennym.
Na terenie obiektu znajdziecie: bar, restaurację "Mezzaluna" serwującą dania kuchni włoskiej i regionalne przysmaki, tawernę "Due Merli", bibliotekę, strefę Wi-Fi, centrum welness (w hotelu Rive, na terenie kompleksu, wstęp płatny oddzielnie) z sauną, łaźnia turecką, basenem i hydromasażami.

CO JEMY

2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej. Śniadanie kontynentalne-włoskie, obiadokolacja 3 ? daniowa,  deser lub owoc Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU: 

  • R'LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lightową jazdę i dobrą zabawę :)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania: początkowej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku, jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

  • S'COOL & COOL (program dodatkowo płatny)

Dodatkowe zajęcia szkoleniowe proponujemy tym, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności narciarskie lub snowboardowe pod okiem wykwalifikowanych i sprawdzonych instruktorów w małych kameralnych grupach (3-4 osoby). BUT S'COOL to dodatkowe 4 godziny zajęć realizowane przez 4 dni (są to dodatkowe godziny poza 2 godzinami nauki z instruktorem/dzień realizowanymi w ramach programu R'lax &Fun), dzięki którym na pewno znacznie podniesiecie swoje umiejętności. Jeśli jesteście początkujący i chcecie się nauczyć dobrze jeździć to koniecznie skorzystajcie z tej oferty. Nasi instruktorzy uczą najlepiej :) Podczas pobytu udoskonalicie swoją jazdę, nauczycie się nowych tricków, a wszystko z super profesjonalnymi instruktorami. Cena: 100 PLN/os.

*** POZA STOKIEM ***
  • BUT STANDARD ? poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po szaleństwie na stoku czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

Razem z Naszą BUT kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

IMPREZY FAKULTATYWNE

 

  • dyskoteka ok. 10 EUR
  • lodowisko ok. 13 EUR

GDZIE JEDZIEMY

1 dzień

wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austriaę

2 dzień

przyjazd do hotelu w godz. późnowieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja

3-8 dzień

wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, cisza nocna

9 dzień

wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy/Niemcy*

10 dzień

przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

Tagi: narty

Warunki uczestnictwa

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, skipass, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, dodatkowych napoi do obiadokolacji.

CENA ZA SKIPASS

Skipass 6 dniowy w cenie obejmujący cały resort w którego skład wchodzą stoki: Colomion, Melezet, Jafferua I Bardonecchia oraz snow park Half Pipe Olimpico w cenie.

INFORMACJE DODATKOWE

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym.
Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Obowiązkowa kaucja zwrotna ? 30 EUR. Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - ok. 6 EUR/os. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie Euro nieprzekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok 40 osób.
Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ważne informacje).

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia