SESTRIERE - RLAX & FUN ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 2299 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Rzym / Włochy
Obóz narciarsko-snowboardowy 13-19 lat
transport autokar
zakwaterowanie Hotel Passero Pellegrino

Opis

GDZIE JEDZIEMY

Via Lattea ? to przepiękny i atrakcyjny region, który na swoją nazwę zapracował dzięki połączeniu ze sobą jednym karnetem 400 km świetnie przygotowanych tras narciarskich. Malownicze widoki oraz rozwinięta infrastruktura narciarska sprawiają,  że Via Lattea stanowi doskonały cel zimowego wyjazdu. W 2006 roku odbywały się tu konkurencje Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie. Bez odpinania nart przemieszczać się można  pomiędzy terenami 6 stacji: z Sauze d'Olux do San Sicario, Clavier, a dalej do położonej w centrum Cesany, słynnego Sestriere aż za granicę francuską do Montgenerve. Trasy zjazdowe należą do najbardziej słonecznych i najmniej zatłoczonych w Alpach. Tutejsze trasy narciarskie zaspokoją głód zarówno najbardziej wymagających narciarzy, dzięki długim trasom dla zaawansowanych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami, oferując wspaniałe widokowe nartostrady. Wielbicieli sportów zimowych przyciągają tu również rewelacyjne 4 snowparki i tereny do freeride'u.
Do dyspozycji macie: 6 wyciągów gondolowych i linowych, 39 wyciągów krzesełkowych i 33 wyciągi orczykowe.
 

GDZIE MIESZKAMY

Hotel Passero Pellegrino** - położony w centrum miejscowości Clavier, tylko 150 m od stacji narciarskiej Monti della Luna, która jest częścią Via Lattea. W pobliżu hotelu znajdują się: sklepy, bary, pizzerie, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Na terenie hotelu do Waszej dyspozycji pozostają: 2 windy, restauracja, sala relax, przechowalnia sprzętu narciarskiego. Pokoje: 3-5 osobowe z łazienką (możliwe łóżka piętrowe). Na terenie hotelu darmowy dostęp do internetu WI-FI.

CO JEMY

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacja serwowana z bufetem sałatkowym. Woda do obiadokolacji w cenie.

PROGRAM, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

  • R?LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę :)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania: początkującej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem trwają ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

*** POZA STOKIEM ***

BUT STANDARD ? poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po szaleństwie na stoku czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.
 

IMPREZY FAKULTATYWNE

 

  • basen ok. 6 EUR
  • dyskoteka ok. 10 EUR

JAK JEDZIEMY

1 dzień

wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austria, Szwajcarię*

2 dzień

przyjazd do hotelu w godz. późnowieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja

3-8 dzień

wypoczynek w Austrii: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, cisza nocna

9 dzień

wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Włochy, Austrię, Szwajcarię*, Czechy/Niemcy*

10 dzień

przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy


 

Tagi: narty

Warunki uczestnictwa

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, dodatkowych napoi do obiadokolacji.

CENA ZA SKIPASS:

Skipass Via Latea (4 dni Monti Della Luna i Clavier, 1 dzień Francja ? Montgenevre, 1 dzień Sestriere).
6 dni ? ok. 130 EUR
Kaucja zwrotna za skipass ? 5 EUR

Aktualne informacje na stronie www.vialattea.it
Ceny skipassów pochodzą z sezonu zimowego 2013/14 są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich. Ceny skipassów w sezonie zimowym 2014/2015 mogą ulec zmianie.

INFORMACJE DODATKOWE:

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 10,5 EUR/os. Obowiązkowa kaucja zwrotna ? 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia