OS BORMIO HOTEL RODODENDRI**FREE SKI - AUTOKAR LUB DOJAZD WŁASNY (wyjazd narciarski)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 2379 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: San Antonio / Włochy
Gdzie: Włochy/San Antonio
Transport: autokar,własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis

OPIS

Valtellina to malownicza dolina w Lombardii przy granicy ze Szwajcarią. Jej północna częœć zwana Alta Valtellina (Górna Valtellina) rozsławiona została przez oœrodki sportów zimowych o œwiatowej renomie: Livigno (1.816 m), Bormio (1.225 m), Santa Caterina (1.738 m) i Isolaccia (1.350 m). Region ten szczególnie polecany jest dla dobrych narciarzy i snowboardzistów.

OPIS TRAS

Z Bormio kolejką gondolową (stacja początkowa na obrzeżach miasta) można dojechać aż na szczyt Cima Bianca (3.012 m n.p.m.), skąd prowadzi bardzo długi i piękny zjazd przez Ciuk i San Pietro do samego centrum. W odległoœci 12 km od Bormio w dolinie Valfurva leży Santa Caterina, ma 40 km tras (10 km niebieskich, 20 km czerwonych, 10 km czarnych). Tu w 1985 r. odbywały się Mistrzostwa Œwiata Kobiet w narciarstwie alpejskim. Trasy narciarskie w Bormio liczą 50 km (20 km niebieskich, 25 km czerwonych, 5 km czarnych).

MIEJSCOWOŒĆ

San Antonio – mała miejscowoœć 5 km od Bormio w kierunku na St. Caterina, bary, sklepy, bank, pizzeria.

ZAKWATEROWANIE

Hotel RODODENDRI** (San Antonio) Położony jest tuż za rezydencją Ables. Posiada pokoje 1-4 osobowe z łazienkami i telefonem. W hotelu do dyspozycji goœci: restauracja, bar, pizzeria, sala telewizyjna, narciarnia oraz parking przed obiektem. Do przystanku ski bus 50 m. Wyżywienie- œniadanie - bufet, obiadokolacja do wyboru z menu.

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar,własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel,inne
Wyposażenie: restauracja,bar,sala telewizyjna

Cena zawieraprzejazd autokarem z Katowic lub Bielska-Białej i dowozy pod wyciągi, 7 noclegów w pokojach 1-3 os.z wyż. 2 x dziennie (śniadanie, obiadokolacja), 6 dniowy karnet narciarski Bormio, opiekę pilota lub instruktora, dla chętnych: doskonalenie jazdy na nartach, 2 godz./dziennie z instruktorem (w grupach),ubezpieczenie KL, NNW i podatek VAT.Cena nie zawieraubezpieczenia od chorób przewlekłych i wad wrodzonych, napojów do obiadokolacji, kaucji zwrotnej za karnet 5 EUR/os.
Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia