FRANCJA-LA PLAGNE- BELLA PLAGNE-REZYDENCJA LA LICORNE (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 558 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Belle Plagne / Francja
Gdzie: Francja/Belle Plagne
Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis

BELLE PLAGNE

Stacja narciarska leżąca w regionie Grande Plagne, wœród oœnieżonych szczytów i drzew, na wysokoœci 2050 m. Łatwy dostęp i możliwoœć jazdy w całym regionie. Kameralna atmosfera stwarza dogodne warunki na wypoczynek z dziećmi.

ZAKWATEROWANIE

Rezydencja La Licorne usytuowana jest tuż przy stokach narciarskich w pobliżu parku narodowego La Vanoise. W rezydencji znajdują się studia 4 os. i apartamenty 4/5 osobowe. Wszystkie są wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, wc, telewizję (za dodatkową opłatą) i balkon w większoœci przypadków. W odległoœci 70 m od rezydencji znajduje się kryty parking dla samochodów (za dodatkową opłatą). Studio cabine dla 4 os. - (22m2) - pokój dzienny z dwuosobowym łóżkiem rozkładanym, cabina z 2 łóżkami lub 1 łóżkiem piętrowym, całkowicie wyposażony aneks kuchenny, łazienka i WC. Apartament 4/5 os (27 m2) - pokój dzienny z 2 łóżkami lub łóżkiem 2 osobowym rozkładanym i trzecim pojedynczym, sypialnia z 2 pojedynczymi lub 1 podwójnym łóżkiem, całkowicie wyposażony aneks kuchenny, łazienka, WC.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL/NNW, poœciel.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE: taksy klimatycznej - 1 €/os./dzien,, kaucji zwrotnej za apartament 230€, ręczników - 8 € (możliwoœć zabrania własnego kompletu), końcowego sprzątania (możliwoœć posprzątania we własnym zakresie).

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: internet

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia