CIVETTA - RLAX & FUN ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1699 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Rzym / Włochy
Obóz narciarsko-snowboardowy 13-19 lat
transport autokar
zakwaterowanie Dom wakacyjny CASA ALPINA

Opis

GDZIE JEDZIEMY

Civetta ? region narciarski położony w samym sercu Dolomitów, u podnóża góry Monte Civetta 3220 m n.p.m. Rozciąga się on pomiędzy najwyższym pasmem Dolomitów Marmolada a popularną miejscowością Cortina d'Ampezzo. W skład tego regionu wchodzą 4 stacje narciarskie: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Zoldo Alto ? łącznie do dyspozycji narciarzy jest tu  25 wyciągów oraz ok. 90 km tras o różnym stopniu trudności. Civetta to prawdziwy raj dla amatorów  jazdy na nartach pragnących podszlifować swoje umiejętności. Nie brakuję tutaj także wyjątkowo pięknych, zapierających dech w piersiach alpejskich widoków.
 

GDZIE MIESZKAMY

Dom wakacyjny CASA ALPINA ? położony w malowniczej miejscowości Santa Fosca 300 m od centrum, na wysokości 1450 m n.p.m., zaledwie 900 m od najbliższych wyciągów stacji narciarskiej Selva di Cadorel. Ośrodek posiada 50 funkcjonalnie urządzonych poko. Mieszkacie w pokojach 3 - 4 osobowych z łazienkami. Do Waszej dyspozycji w ośrodku: sala telewizyjna, obszerny hall z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, świetlica (stół do ping ponga, piłkarzyki ), sala disco z oświetleniem oraz narciarnia.
Ponadto w miejscowości jest supermarket, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, sklep sportowy i odzieżowy.

CO JEMY

 2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej (kuchnia międzynarodowa): bufet śniadaniowy, trzydaniowa obiadokolacja, woda do  obiadokolacji w cenie

PROGRAM, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU:

  • R?LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę :)
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania - średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Twoje błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

*** POZA STOKIEM: ***
  • BUT STANDARD ? poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności: gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw :)

Razem z Naszą BUT kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.


JAK JEDZIEMY

1 dzień

wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*

2 dzień

przyjazd do hotelu w godz. wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja

3-8 dzień

wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę

9 dzień

wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*

10 dzień

przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

Tagi: narty

Warunki uczestnictwa

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji.

CENA ZA SKIPASS:

Skipass Ski Civetta 6 dniowy:
CIV/SD 1- 2

141 EUR urodzeni po 29.11.1997
202 EUR urodzeni przed 29.11.1997

CIV/SD 3-6

160 EUR urodzeni po 29.11.1997
229 EUR urodzeni przed 29.11.1997

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE:

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Obowiązkowa kaucja zwrotna ? 20 EUR. Istnieje możliwość wykupienia lunch pakietu na stok: bułka z wędliną + herbata do termosu w cenie  6 EUR/os za 6xlunch pakietów. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia