AUSTRIA-NEUSTIFT-HAUS MONTA (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1161 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: neustift / Austria
Gdzie: Neustift
Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis

NEUSTIFT

miasteczko liczące 4000 mieszkańców, położone w dolinie Stubaital. Oprócz licznych, œwietnie przygotowanych terenów narciarskich na turystów czekają tu kryte baseny, tory saneczkowe, lodowiska oraz centrum rozrywki.

ZAKWATEROWANIE

Dom apartamentowy znajduje się w miejscowoœci Neustift, 16 km od góry lodowej. Przed domem znajduje się przystanek, z którego odjeżdża autobus dla narciarzy oraz wypożyczalnia nart, a około 1,5 km dalej można wypróbować oœwietlony tor saneczkowy. Na sankach można przyjechać prawie przed dom (w dobrych warunkach œniegowych). W Neustift można odwiedzić liczne restauracje, sklepy oraz kryty basen z saunami (parowa, bio-sauna, fińska, kabina na podczerwień), który znajduje się około 2,5 km od domu. Pokoje:telewizja satelitarna, lodówka, ogrzewanie, ekspres do kawy, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem. STUDIO 4os.: sypialnia 2os., pokój dzienny z sofą 2os., aneks kuchenny, łazienka. APARTAMENT 6os.: trzy sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka. Dom apartamentowy znajduje się w miejscowoœci Neustift, 16 km od góry lodowej. Przed domem znajduje się przystanek, z którego odjeżdża autobus dla narciarzy oraz wypożyczalnia nart, a około 1,5 km dalej można wypróbować oœwietlony tor saneczkowy. Na sankach można przyjechać prawie przed dom (w dobrych warunkach œniegowych). W Neustift można odwiedzić liczne restauracje, sklepy oraz kryty basen z saunami (parowa, bio-sauna, fińska, kabina na podczerwień), który znajduje się około 2,5 km od domu.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie, ubezpieczenie KL/NNW.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE: opłata energia 4 euro/dzień/apartament, korzystanie z sauny 10euro/os./godz., opłaty klimatycznej 2euro/os./dzień dla osób powyżej 14 roku życia, końcowe sprzątanie od 42 euro-63 euro/apartament.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: apartament
Wyposażenie: sauna

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia