AUSTRIA-ISCHGL-HOTEL SOLARIA 4* (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 3685 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Ischgl / Austria
Gdzie: Austria/Ischgl
Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis

ISCHGL

Ischgl to nieduża tyrolska miejscowoœć, centrum ważnego terenu narciarskiego dysponującego 200 km tras zjadowych! Idealne miejsce do uprawiania narciarstwa, zbocza dla miłosników muld oraz miejsca do jazdy w głębokim œniegu. Ze względu na dogodne położenie i wysokoœć nad poziomem morza (1400-2872 m n.p.m.), na nartach można jeŸdzić od początku grudnia do maja. Atrakcją tego obszaru jest również możliwoœć zjazdu na szwajcarską stronę, do Samnaun, gdzie przy okazji można wstąpić na zakupy do sklepów wolnocłowych.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Solaria 4* mieœci się w spokojnej okolicy, zaledwie kilka kroków od centrum Ischgl i stacji kolejki linowej usytuowanych w dolinie. Hotel oferuje obfite i pożywne œniadanie w formie bufetu. Jasne i przestronne pokoje dysponują łazienką i balkonem z przepięknym widokiem na góry. W pokojach znajduje się też telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej i komfortowa częœć wypoczynkowa. Hotel Solaria obejmuje duże centrum spa, gdzie dostępne są zabiegi kosmetyczne i masaże wykonywane z wykorzystaniem luksusowych produktów marki Ligne St Barth. Goœcie mogą również zrelaksować się w łaŸni parowej lub saunie. Miłoœnicy aktywnego wypoczynku mogą wybrać się na kryty basen lub do sali fitness. W hotelu Solaria można wypożyczyć sprzęt narciarski i snowboardowy. Na życzenie organizowane są wycieczki z przewodnikiem oraz romantyczne przejażdżki saniami ciągniętymi przez konie.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie, wyżywienie HB, ubezpieczenie KL/NNW, raz w tygodniu kolacja przy œwiecach, korzystanie z basenu oraz siłowni.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE: miejsca parkingowego ok. 9 euro/dzień.

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel
Wyposażenie: basen,sauna,solarium,parking,jadalnia,internet,stacja narciarska

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia