Włochy Mediolan - Marriott Hotel (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

Miejsce: Lombardia / Włochy
Mediolan to drugie pod względem wielkości miasto Włoch. Łączy w sobie dawną i nowoczesną architekturę, dzięki czemu zostało ono uznane za europejską stolicę wzornictwa i mody.

Opis

Hotel Marriott Milan znajduje się zaledwie kilka minut od samego centrum tej tętniącej życiem stolicy. Historyczne centrum miasta, zakupy w najbardziej modnej jego części: Navigli, wizyty w lokalnych muzeach czy wycieczka na słynny San Siro Stadium to tylko jedne z nielicznych atrakcji jakie czekają na Państwa w Mediolanie – wszystkie w odległości zaledwie 15 minut od Hotelu Marriott.

Dla swoich Gości Hotel przygotował obszerny parking (dodatkowo płatny), szybkie łącza internetowe, a także salę konferencyjną, restaurację, Bar 66 i centrum fitness. W pełni wyposażone i ekskluzywne urządzone pokoje stanowią wizytówkę sieci Hoteli Marriott, gdzie każdy z Gości ma niepowtarzalną okazję by rozsmakować się w odrobinie luksusu. Hotelowa restauracja La Brasserie de Milan a'la carte serwuje wyśmienite potrawy kuchni śródziemnomorskiej jak i regionalne specjały. Dodatkowo Bar 66 to idealne miejsce na poranna kawę czy wieczorny kieliszek wina w wyśmienitym towarzystwie.

 

Warunki uczestnictwa

 

CENA ZA OS. W POKOJU 2 OS. - 1 NOCLEG Z BB

Termin A
(1.07-31.08.2013)

50 EUR

Termin B
(1.06-30.06.2013) od pon. do czw.

58 EUR

Termin C
(1.06-30.06.2013) od pt. do ndz.

50 EUR


Cena obejmuje:

- nocleg ze śniadaniem

- opłaty klimatyczne, podatki, itd.

- korzystanie z atrakcji hotelowych

 

Dodatkowo płatne:

 

- dopłata do pokoju 1 os. 34 EUR za dzień, w Terminie B dopłata wynosi 46 EUR za dzień

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia