Rejsy turystyczno- stażowe: Mazurska przygoda (nad jeziorem)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 650 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie

Rejsy turystyczno - stażowe są przeznaczone dla osób zarówno chcących "dopływać" brakujące godziny, jak i tych, którzy mają ochotę przeżyć niezapomniane chwile na otwartym morzu.

W trakcie rejsu przewidziane są dłuższe - niż w przypadku rejsów stażowych - postoje w portach pozwalające na poznanie uroków nadmorskich miast i miasteczek. W trakcie rejsów można skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszego instruktora. Każdy załogant będzie w sposób aktywny uczestniczył w prowadzeniu rejsu, o jakiejkolwiek nudzie nie ma mowy. 

Opis

Jacht: Maxus - zdobywca pucharu polski jachtów kabinowych na rok 2011.
 
Jacht jest komfortowo wyposażony i zapewnia wygodną żeglugę.
 
Wyposażenie:czajnik elektryczny, kuchenka gazowa, pełna zastawa, ogrzewanie, pełne wyposażenie ratunkowe, silnik przyczepny, patent do kładzenia masztu. Wszystkie liny sprowadzone są do kokpitu zapewniając bezpieczną żeglugę.
 
Planowana trasa - start/meta w Sztynorcie. Trasa zostanie zaplanowana zgodnie z chęciami załogi.
 
 
Dodatkowo:
Możliwość szkolenia na certyfikat Qualified Crew ISSA (250 PLN kurs, egzamin i wydanie certyfikatu)
 
UWAGA! wszyscy załoganci otrzymają od nas prezent - niespodziankę oraz voucher na kurs radiooperatora SRC za połowę ceny (do wykorzystania w Gdyni)!
 
Skipper: wszystkie nasze rejsy prowadzone są przez doświadczonych sterników, posiadających wszelkie uprawnienia i certyfikaty, instruktorów żeglarstwa PZŻ. Ich wiedza gwarantuje bezpieczny rejs, a miłe usposobienie i poczucie humoru wspaniałą atmosferę. 

Warunki uczestnictwa

W cenie: miejsce na wygodnym jachcie, opieka skippera, podstawowe szkolenie żeglarskie, sprzątanie porejsowe, ubezpieczenie NNW.

Opłaty portowe i zakup jedzenia oraz paliwa pokrywane z wspólnej kasy jachtowej (około 150 PLN/os.), rozliczanej pod koniec rejsu.

Kaucja - 800 PLN/załoga płatna gotówką podczas zaokrętowania, zwrot po zakończeniu rejsu.

Aby wziąć udział w rejsie, wystarczy zarezerwować miejsce przy pomocy naszego formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi otrzymacie informacje o tym, czy w danym terminie są wolne miejsca. Następnie prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 30% wartości rejsu i przesłanie potwierdzenia na nasz adres mailowy. Po jego otrzymaniu prześlemy potwierdzenie rezerwacji. Pozostałą należność prosimy przesłać na konto najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rejsu lub w takim terminie uregulować w biurze gotówką. Rejs odbywa się niezależnie od ilości uczestników. 

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia