Qualified Crew ISSA -szkolenie na Zatoce Gdańskiej - Gdynia (szkolenie)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 200 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: pomorskie / Polska
W sposób atrakcyjny, prosty, ciekawy i nie zabierający nadmiaru czasu, nauczamy Was bezpiecznego żeglarstwa i motorowodniactwa. Pod okiem naszych instruktorów możecie też rozwijać i doskonalić swoje umiejętności na kursach specjalistycznych. Stosujemy nowoczesne metody nauczania a uczestnicy naszych kursów otrzymują bezpłatnie materiały szkoleniowe. Dla chętnych zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie o różnym standardzie, zniżki w sklepach żeglarskich, pubach i restauracjach. Oferujemy też liczne promocje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.

Opis

Wykwalifikowany członek załogi to certyfikat umiejętności Międzynarodowej Federacji Szkół Żeglarskich - ISSA (International Sailing Schools Association), potwierdzający, że jego posiadacz to niezastąpiony pomocnik w prowadzeniu jachtu. Certyfikat ten nie daje możliwości samodzielnego prowadzenia jednostki, jednak obok stwierdzenia posiadanych umiejętności jest doskonałą formą zachęty do dalszego rozwijania żeglarskiego rzemiosła, np. dla młodzieży,a takżeosób towarzyszących uczestnikom organizowanych przez nas szkoleń lub rejsów.

UPRAWNIENIA
Certyfikat ten jest dokumentem stwierdzającym, że dana osoba posiada umiejętności praktyczne i teoretyczne wystarczające by w czasie rejsu w sposób wydajny pomagać prowadzącemu jacht. Mimo, iż certyfikat ten nie daje możliwości samodzielnego prowadzenia jachtu stwierdza, iż jego posiadacz to doświadczony żeglarz.

ZAKRES SZKOLENIA
Certyfikat ten może zdobyć osoba biorąca udział w organizowanym przez nas rejsie morskim lub środlądowym, a także każdy, kto towarzyszy kursantowi w trakcie szkolenia na dowolny stopień żeglarski. Certyfikat może uzyskać również osoba uczestnicząca w innym niż organizowanym przez nas rejsie morskim lub śródlądowym.

Warunki uczestnictwa

WYMAGANIA


  • Ukończone 12 lat
  • W przypadku osoby niepełnoletniej -
       pisemna zgoda rodziców/opiekunów
  • Jedno zdjęcie 3,5 x 4,5 cm.

CENA KURSU ~200 PLN
Jako osoba towarzysząca w kursie na dowolny stopień żeglarski.

Koszt egzaminu i wydanie certyfikatu ~150 PLN

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia