KOLONIA ŻEGLARSKA ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 750 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Węgorzewo / Polska
Czas spróbować swoich sił w żeglarstwie!

Opis

Ciekawi Cię, dlaczego jacht płynie pod wiatr? Jak działa ster? Co to jest kilwater? To znak, że czas spróbować swoich sił w żeglarstwie. Przeżyj żeglarską przygodę na Mazurach! Nauczymy Cię wybijać szklanki, wiązać węzły i bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Poznasz podstawy żeglowania, dowiesz się, jak pracować w grupie i stworzyć zgraną żeglarską załogę.

Uczestnicy: nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 8 roku życia. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji uczestników.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy ?Zatoka Kal?. Do dyspozycji uczestników: świetlica, boisko do koszykówki i siatkówki, stół do ping-ponga oraz bilard. Na miejscu również przystań jachtowa. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 4- lub 6-osobowych, łazienki na korytarzach (jedna łazienka na dwa pokoje).

Wyżywienie: w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).

Kadra: pedagogiczna i żeglarska.
Jachty: otwarto pokładowe (DZ, Trener) lub kabinowe.Imprezy fakultatywne:
Paintball: w cenie wstęp na pole paintballowe, wypożyczenie pełnego sprzętu do gry w paintball (marker, butla, maska, mundur), kulki, gaz, instruktor prowadzący zajęcia.
? jedna gra (200 kul na osobę) ? 95 zł,
? pakiet 3 gier odbywających się trzykrotnie w czasie obozu (trzy razy po 200 kul) ? 235 zł,

Wodne szaleństwo -  przejażdżka motorówką, jazda na ?bananie? oraz kole ? 99 zł, pakiet 3 zajęć ? 249 zł

Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną ? 80 zł.

UWAGA! Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.
Ubezpieczenie: wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Róża Wiatrów posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.
Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy 49 zł.

Dojazd: we własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą z Olsztyna, Warszawy, Łodzi, Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Lublina, Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Puław, Leszna, Jabłonowa Pomorskiego.
Dojazd może zostać odwołany, jeśli będzie mniej niż 6 osób w danym terminie z danej miejscowości (szczegółowe informacje w tabeli poniżej).Cena obejmuje: wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: dojazdu, imprez fakultatywnych.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia