BABY SKI i wczasy narciarskie - HOTEL PROM - Czechy, Karkonosze (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1298 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Gdzie: Czechy/Svoboda Nad Upou
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis


Rejon narciarski

Region Karkonosze ? to najbliższy nam (poza krajem) rejon narciarski oferujący spory wybór dobrze przygotowanych stacji. W ramach programu SKI SAFARI planujemy narciarskie szaleństwo na stokach stacji: Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa. Wiele z ich tras narciarskich przebiega w lasach Karkonoskiego Parku Narodowego, dlatego oprócz samego sportu narciarze mogą także liczyć na piękne krajobrazy i czyste powietrze.

Zakwaterowanie

Hotel PROM *** - hotel położony w miejscowości Svoboda nad Úpou, 2km od stacji narciarskiej Janské Lázně, oferujr pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami, TV-sat, telefonem, mini barem. Hotelowa restauracja serwuje tradycyjne dania kuchni czeskiej. Na gości czeka także bar, winiarnia, wellness -sauna, solarium, whirlpool, fitness (dodatkowo płatne), bilard, tenis stołowy, narciarnia, kącik zabaw dla dzieci, Internet. W pobliżu hotelu wypożyczalnia nart i sprzętu zimowego. Tuż obok budynku przystanek skibusa.
Ok. 300 m od hotelu znajduje się kilka wyciągów narciarskich, w tym stok z elektronicznym pomiarem czasu oraz stok czynnych umożliwiający nocną jazdę na nartach.

BABY SKI

Szkółka narciarska BABY SKI

Program dedykowany jest dzieciom w wieku 4-12 lat, wyjeżdżającym na wczasy z rodzicami/opiekunami. W ramach programu zapewniamy opiekę nad dziećmi w godz. 10.00-16.00, każdego dnia przeznaczonego na jazdę na nartach.
Dzieci pozostają pod opieką naszych instruktorów, którzy prowadzą szkolenie narciarskie w grupach 5 ? 10 osobowych (podział na grupy zależy od wieku i umiejętności narciarskich). Uczestnicy szkółki ubierani są na stok w rozpoznawalne, odblaskowe kamizelki z logo biura.
Zajęcia - zwłaszcza dla dzieci młodszych - prowadzone są w formie zabawy. Najmłodsi narciarze potrzebują częstszych przerw oraz zmian charakteru zajęć, dlatego oprócz nauki narciarstwa planowanej na 2-4 godziny dziennie planujemy dla nich rozmaite zabawy na śniegu.
Starsi większość czasu spędzają na nauce i doskonaleniu techniki jazdy na nartach. Dzieci w każdym wieku oprócz narciarstwa chętnie biorą udział w organizowanych przez naszych instruktorów saneczkarstwie, rozmaitych zabawach i zawodach na śniegu.

Stoki wybrane do szkoleń dzieci to : Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Skipark - Černý Důl, Velká Úpa. W niektórych przypadkach potrzebna bywa obecność rodzica w pobliżu stoku podczas szkolenia narciarskiego ? prosimy przygotować się na taka okoliczność.

Ze szczególną myślą o małych narciarzach w trakcie imprezy planujemy także południowy wyjazd na basen w Jańskich Łażniach lub Trutnovie.

Od godz. 16:00 opiekę nad dziećmi przejmują rodzice.
Na zakończenie turnusu organizujemy podsumowanie szkolenia, omówienie postępów i rozdanie wszystkim dzieciom upominków.

Każde dziecko obowiązkowo zabiera kask, ważny paszport lub dowód osobisty, kartę EKUZ.

w cenie pakietu

- 7 noclegów w pokojach 2,3,4 os. z łazienkami, TV-sat, telefon, mini bar
- wyżywienie 2 x dziennie (7 śniadań w formie bufetu i 7 trzydaniowych obiadokolacji ; napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne)
- przejazd Poznań-Svoda nad Upou-Poznań autokarem klasy Lux (klimatyzacja, barek, TV, WC)
- opieka pilota - instruktora
- dla chętnych objazd tras narciarskich z pilotem lub instruktorem (6 dni po 2 godziny dziennie)
- program SKI SAFARI w Karkonoszach Czeskich - transfery z hotelu do stacji narciarskich: Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Skipark - Černý Důl, Velká Úpa (organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu narciarskiego)
- materiały reklamowe regionu i mapy narciarskie
- ubezpieczenie podstawowe KL 10 000 EUR i NNW 5 000 PLN
- taksa klimatyczna, VAT

cena pakietu nie zawiera

- 6-dniowego karnetu narciarskiego SKIRAMA KARKONOSZE:
dzieci do 10 lat - ok. 2060 Kc,
dzieci od 11lat i dorośli - ok. 3200 Kc
- fakultatywnej opłaty za szkółkę narciarską BABY SKI (dzieci 4-12 lat) - opieka instruktora, nauka jazdy na nartach oraz zabawy na śniegu,6 dni ok. 10.00-16.00 ? 250 zł/dziecko na turnus
- fakultatywnej opłaty za szkolenie narciarskie - 300 PLN/os. ( 6 dni x 2 godziny dziennie); należy zgłosić przy podpisywaniu umowy w biurze
- dodatkowego ubezpieczenia ryzyka amatorskiego uprawiania narciarstwa lub snowboardu - 40 PLN /os. ZALECANE !!!
- dodatkowego ubezpieczenia ryzyka chorób przewlekłych i nowotworowych

ważne informacje

- zbiórka w dniu wyjazdu o godz.08:45, Poznań, parking przy starym ZOO, ul. Zwierzyniecka; wyjazd godz. 9.00
- planowany powrót w to samo miejsce ok. godz. 17.00 ostatniego dnia trwania imprezy
- wymagany jest dowód osobisty lub paszport
- wymagana jest karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego; informacje i możliwość złożenia wniosku online https://ewnioski.pl/formularze/wniosek-o-karte-ekuz/informacje?gclid=CI35qdvwmLACFYXP3wodkVio5g )

antenki

Wyjazdy z innych miast niż Poznań - dojazd antenkowy
Dla min 8 osób organizator zapewnia na indywidualne zamówienie dowóz na miejsce zbiórki w Poznaniu lub na trasę autokaru Poznań-Lubawka i powrót do miejsca wyjazdu (planowany czas przejazdu: Poznań 09.00 - Leszno 10.30 -Głogów 11.30 - Polkowice 12.00 - Lubin 12.30 - Legnica 13.00 - Lubawka 14.30)
? z Olsztyna, Warszawy i Gdańska - 200 PLN/os.
? z Łodzi i Koszalina ? 175 PLN/os.
? z Wrocławia i Szczecina - 150 PLN/os.
? z Torunia i Bydgoszczy ? 100 PLN/os.
? z Piły, Gorzowa Wlkp. Konina, Kalisza i Leszna - 80 PLN/os

opcja dojazdu własnego

Istnieje możłiwość dojazdu włanego do hotelu w Czechach- zniżka 100 zł/os. Szczegóły takiej alternatywnej propozycji w osobnej ofercie: "BABY SKI i wczasy narciarskie - HOTEL PROM - Czechy, Karkonosze (SKI) dojazd własny"

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel
Wyposażenie: TV,telefon,restauracja,sauna,whirpool,solarium,bar,sala wielofunkcyjna,internet,stacja narciarska,narciarnia,siłownia

W CENIE PAKIETU: 7 noclegów w pokojach 2/3/4 os hotel Prom, wyżywienie 2xdziennie (7 śniadań, 7 obiadokolacji), przejazd autokarem Lux Poznań-Svoboda nad Upou-Poznań, program SKI SAFARI i transfery z hotelu do stacji narciarskich, opieka pilota-instruktora,objazd tras narciarskich z pilotem/instruktorem, materiały reklamowe regionu i mapy narciarskie, ubezpieczenie podstawowe KL 10tys EUR i NNW 5tys PLN, taksa klimatyczna, VAT


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia