BABY SKI i wczasy narciarskie - HOTEL ARNIKA, Czechy, Karkonosze, dojazd własny (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1298 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Rudnik / Czechy
Gdzie: Czechy/Rudnik
Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis


rejon narciarski

Region Karkonosze ? to najbliższy nam (poza krajem) rejon narciarski oferujący spory wybór dobrze przygotowanych stacji. W ramach programu SKI SAFARI planujemy narciarskie szaleństwo na stokach stacji: Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa. Wiele z ich tras narciarskich przebiega w lasach Karkonoskiego Parku Narodowego, dlatego oprócz samego sportu narciarze mogą także liczyć na piękne krajobrazy i czyste powietrze.

zakwaterowanie

Hotel ARNIKA *** - wygodny hotel położony w cichej części miejscowości Rudnik, niedaleko stacji narciarskiej Janské Lázně.. Do dyspozycji gości są pokoje 2, 3, 4-os. z łazienkami (prysznicem i wc), TV-sat, lodówką, telefonem. Na miejscu restauracja, bar, basen z podgrzewaną wodą oraz sauną, Internet bezprzewodowy.

Hotel stanowi doskonałe miejsce wypadowe na narty w rejon Czeskich Karkonoszy.

BABY SKI

Szkółka narciarska BABY SKI
Program dedykowany jest dzieciom w wieku 4-12 lat, wyjeżdżającym na wczasy z rodzicami/opiekunami. W ramach programu zapewniamy opiekę nad dziećmi w godz. 10.00-16.00, każdego dnia przeznaczonego na jazdę na nartach.
Dzieci pozostają pod opieką naszych instruktorów, którzy prowadzą szkolenie narciarskie w grupach 5 ? 10 osobowych (podział na grupy zależy od wieku i umiejętności narciarskich). Uczestnicy szkółki ubierani są na stok w rozpoznawalne, odblaskowe kamizelki z logo biura.
Zajęcia - zwłaszcza dla dzieci młodszych - prowadzone są w formie zabawy. Najmłodsi narciarze potrzebują częstszych przerw oraz zmian charakteru zajęć, dlatego oprócz nauki narciarstwa planowanej na 2-4 godziny dziennie planujemy dla nich rozmaite zabawy na śniegu.
Starsi większość czasu spędzają na nauce i doskonaleniu techniki jazdy na nartach. Dzieci w każdym wieku oprócz narciarstwa chętnie biorą udział w organizowanych przez naszych instruktorów saneczkarstwie, rozmaitych zabawach i zawodach na śniegu.

Stoki wybrane do szkoleń dzieci to : Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Skipark - Černý Důl, Velká Úpa. W niektórych przypadkach potrzebna bywa obecność rodzica w pobliżu stoku podczas szkolenia narciarskiego ? prosimy przygotować się na taka okoliczność.

Ze szczególną myślą o małych narciarzach w trakcie imprezy planujemy także południowy wyjazd na basen w Jańskich Łażniach lub Trutnovie.

Od godz. 16:00 opiekę nad dziećmi przejmują rodzice.
Na zakończenie turnusu organizujemy podsumowanie szkolenia, omówienie postępów i rozdanie wszystkim dzieciom upominków.

Każde dziecko obowiązkowo zabiera kask, ważny paszport lub dowód osobisty, kartę EKUZ.

w cenie pakietu

- 7 noclegów w pokojach 2,3,4 os. z łazienkami
- wyżywienie 2 x dziennie (7 śniadań w formie bufetu i 7 trzydaniowych obiadokolacji ; napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne)
- opieka pilota - instruktora
- dla chętnych objazd tras narciarskich z pilotem lub instruktorem (6 dni po 2 godziny dziennie)
- program SKI SAFARI w Karkonoszach Czeskich (planowane odwiedzenie stacji narciarskich: Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Skipark - Černý Důl, Velká Úpa; organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu narciarskiego)
- korzystanie z basenu i sauny
- materiały reklamowe regionu i mapy narciarskie
- ubezpieczenie podstawowe KL 10 000 EUR i NNW 5 000 PLN
- taksa klimatyczna, VAT

cena pakietu nie zawiera

- dojazdu/powrotu ani transferów w Czechach; transfery do stacji narciarskich można dokupić w cenie 50 zł/os
- 6-dniowego karnetu narciarskiego SKIRAMA KARKONOSZE:
dzieci do 10 lat - ok. 2060 Kc,
dzieci od 11lat i dorośli - ok. 3200 Kc
- fakultatywnej opłaty za szkółkę narciarską BABY SKI (dzieci 4-12 lat) - opieka instruktora, nauka jazdy na nartach oraz zabawy na śniegu,6 dni ok. 10.00-16.00 ? 250 zł/dziecko na turnus
- fakultatywnej opłaty za szkolenie narciarskie - 300 PLN/os. ( 6 dni x 2 godziny dziennie); należy zgłosić przy podpisywaniu umowy w biurze
- dodatkowego ubezpieczenia ryzyka amatorskiego uprawiania narciarstwa lub snowboardu - 40 PLN /os. ZALECANE !!!
- dodatkowego ubezpieczenia ryzyka chorób przewlekłych i nowotworowych

ważne informacje

- wymagany jest dowód osobisty lub paszport
- wymagana jest karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego; informacje i możliwość złożenia wniosku online https://ewnioski.pl/formularze/wniosek-o-karte-ekuz/informacje?gclid=CI35qdvwmLACFYXP3wodkVio5g )

opcja dojazdu autokarem

Istnieje możłiwość wyjazdu na wczasy autokarem (dopłata 100 zł/os). Szczegóły takiej alternatywnej propozycji w osobnej ofercie:"BABY SKI i wczasy narciarskie - HOTEL ARNIKA - Czechy, Karkonosze (SKI)"

Warunki uczestnictwa

Transport: własny
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel
Wyposażenie: basen,TV,telefon,restauracja,sauna,bar,internet,stacja narciarska,narciarnia

W CENIE PAKIETU: 7 noclegów w pokojach 2/3/4 os hotel Arnika, wyżywienie 2xdziennie (7 śniadań, 7 obiadokolacji), program SKI SAFARI, opieka pilota-instruktora,objazd tras narciarskich z pilotem/instruktorem, korzystanie z basenu i sauny w hotelu, materiały reklamowe regionu i mapy narciarskie, ubezpieczenie podstawowe KL 10tys EUR i NNW 5tys PLN, taksa klimatyczna, VAT


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia