Gerlach, Słowackie Tatry Wysokie, Tatrzańska Łomnica, Stary Smokovec, Poprad (oferta objazdowa)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 600 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Gdzie: Słowacja/Stary Smokovec
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis


Opis imprezy

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wejść na najwyższy szczyt Tatr - Gerlach. Wejścia odbywają się z uprawnionym przewodnikiem słowackim lub polskim. Jeden przewodnik zabiera 1-3 osób.

Program imprezy

Dzień 1: Spotkanie grupy w Zakopanem - przyjazd do miejsca zakwaterowania na Podtatrzu Polskim. Zakwaterowanie w pensjonacie lub schronisku. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2: Śniadanie. Wyjście w góry. Przejście Doliną Białej Wody na Polski Grzebień, a następnie do Doliny Wielickiej. Nocleg w Śląskim Domu lub Smokowcu. Obiadokolacja.
Dzień 3: Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem w Dolinie Wielickiej, wejście na Gerlach. Powrót do Doliny Wielickiej i Starego Smokowca. Obiadokolacja.
Dzień 4: Śniadanie. Pobyt w Tatrach -wjazd kolejka na Skalnate Pleso i Łomnicę lub inna trasa, zaproponowana przez przewodnika. Wyjazd ze Słowacji w godzinach popołudniowych.
Przyjazd do Zakopanego ok. 17.00

Trasy wycieczek mogą być zmienione, ze wzgędu na warunki atmosferyczne.

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: hotel,pensjonat,kwatera prywatna,schronisko

przejazd autokarem lub busem, kolejka na trasieStary Smokowiec - Tatrzańska Łomnica w zależności od decyzji przewodnika, 3 noclegi w pensjonacie lub w schronisku, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, polskiego przewodnika podczas wycieczek w Tatry, rezerwację przewodnika na Gerlach, ubezpieczenie.Cena nie zawiera: kosztów realizacji programu-opłata za przewodnika na Gerlach ok.100 €.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia