Zimowy wypoczynek w Livigno! (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 724 EURTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Livigno / Włochy
Serdecznie zapraszamy na zimowy wypoczynek w Livigno!

Opis

Opis
Livigno to jeden z najbardziej znanych zimowych kurortów we Włoszech. Położony jest w Lombardii, blisko granicy włosko-szwajcarskiej, dzięki czemu stał się strefą wolnocłową. Na narciarzy czeka 78 tras o łącznej długości 110 km, w tym 45 km tras niebieskich, 50 km czerwonych oraz 15 km czarnych. Tereny narciarskie położone są na wysokości 1.800 - 2.798 m. n.p.m., przez co sezon narciarski trwa od listopada do maja. Region charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem. Wraz z pobliskimi miejscowościami tworzy teren narciarski Alta Valtellina, z ponad 200 km tras narciarskich. Po nartach, to urokliwe miasteczko oferuje liczne atrakcje apres-ski m.in. bary, restauracje, dyskoteka czy kino. Doskonałym miejscem na relaks po nartach jest nowoczesne centrum wellness z basenami ?Aquagranda

Tereny narciarskie:
Livigno- oferuje 110 km tras, w tym 45 km tras niebieskich, 50 km czerwonych oraz 15 km czarnych. Tereny narciarskie położone są na wysokości 1.800 - 2.798 m. n.p.m., przez co sezon narciarski trwa od listopada do maja. Trasy są głównie łatwe i szerokie. Jest doskonałe miejsce dla uczących się jeździć na nartach.

Alta Valtellina - to region narciarski w skład którego wchodzą oprócz Livigno, także znane miejscowości takie jak Bormio (33 km tras) - głównie trasy średnie i trudne, Santa Caterina (40 km tras) czy Isolaccia (15 km tras.) We wszystkich tych ośrodkach obowiązuje 1 skipass, a połączone są one siecią skibusów.


Zakwaterowanie
Apartamenty Livigno

Rezydencja
Apartamenty są położone w niewielkich budynkach niedaleko centrum. Znajdują się w odległości ok. 200 metrów do barów i restauracji, 300 metrów od supermarketu i ok. 500 metrów od terenów narciarskich. Budynki urządzone są w górskim stylu. Do dyspozycji gości są narciarnia oraz parking.


Apartamenty
BILO 4 (40 m2) - dla 4 osób składa się z pokoju dziennego ze spaniem dla 2 osób, 1 sypialni dla 2 osób, aneksu kuchennego oraz łazienki.

TRILO 6 (55 m2) - dla 6 osób składa się z pokoju dziennego ze spaniem dla 2 osób, 2 sypialni (w każdej spanie dla 2 osób), aneksu kuchennego oraz łazienki.

Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone m.in. suszarkę, kuchenkę, mikrofalówkę, lodówkę, tv-sat i telefon.Cena odnosi się pokoju 4 osobowego. Dostępne również 6, osobowe. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt.


Warunki uczestnictwa

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w apartamencie
- sprzątanie końcowe
- pościel i ręczniki
- parking

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia