Ferie de Lux w Czechach - Jablonec! (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 749 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Jablonec / Czechy
Zapraszamy na zimowy wypad do Czech w doskonałym standardzie. Ładny, 3* hotel położony przy samej starówce z widokiem na góry, doskonałe wyżywienie oraz codzienne dojazdy na stoki. To wszystko czeka Was na tym wyjeździe.

Opis

Termin

10.02 - 17.02.2013

(Wyjazd z Warszawy wieczorem)Zakwaterowanie - Hotel na Baste***

Klimatyczny hotel położony przy samej starówce w miejscowości Jablonec. Hotel dysponuje pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienkami oraz pokojami typu studio 2+2 i 2+3 typu studio (dwa pokoje sypialne oraz jedna wspólna łazienka). Wyżywienie dwa razy dzienne serwowane jest w hotelowej restauracji z której rozpościera się widok na miasto oraz na ośnieżone góry.

Zakwaterowanie - Hotel Merkur***

Hotel położony 800 m od hotelu nr 1, w którym będzie druga cześć naszej grupy. Hotel dysponuje ładnie urządzonymi pokojami 2 osobowymi z łazienkami. Są pokoje twin (dwa pojedyncze łóżka) i double (jedno podwójne). Wyżywienie dwa razy dzienne serwowane jest w hotelowej restauracji. Standard tego hotelu jest identyczny jak w hotelu na Baste***Ski Safari - 3 stoki narciarskie na jednym wyjeździe

Ski areal Tanvaldsky Spicak

Ośrodek położony ok. 15 km od hotelu. Spicak jest jednym z ważniejszych centrów sportów zimowych w Republice Czeskiej i jest największym ośrodkiem narciarskim w Górach Izerskich. Trasy zjazdowe o wszystkich stopniach trudności są odpowiednie dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów (5 tras niebieskich, 2 czerwone, 1 czerwono-czarna). Posiada 7 wyciągów orczykowych i jedną kolejkę 4-osobową. Ośrodek dyspobuje 8 trasami zjazdowymi o łącznej długości prawie 7 km. Najdłuższa trasa ma długość 1,70 km. Całość jest sztucznie oświetlona. .

Harrachov

Trasy zjazdowe o długości od 400 do 2200 metrów, 3 kolejki linowe oraz wyciąg orczykowy. Całość sztucznie śnieżona. Trasy o różnym stopniu trudności. Do tego trasy biegowe o długości do 28 km.

Ski areal Jested w Libercu

Jest to malowniczo położony region w Kotlinie Libereckiej pomiędzy górą Jested a Górami Izerskimi. O bogatym zapleczu sportowym oraz doskonałych warunkach narciarskich świadczy fakt, że corocznie odbywają się tutaj zawody narciarskie. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest 11 tras zjazdowych o łącznej długości 11 kilometrów o różnym stopniu trudności (najdłuższa trasa liczy 2200 metrów długości). Trasy obsługiwane są przez 2 kolejki linowe i 7 orczyków.Program wyjazdu

Program wyjazdu podany jest orientacyjne. Godziny mogą ulec zmianie.

10.12 (niedziela)

Wieczorny wyjazd z Warszawy. Przejazd przez miejscowości po trasie.

11.02 (poniedziałek)

Dojazd do hotelu.

11.02 (poniedziałek) - 16.02 (sobota)

Śniadanie, wyjazd na stoki, obiadokolacja. Wieczorem wspólna integracja, impreza.

17.02 (niedziela)

Śniadanie. Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

Warunki uczestnictwa

Cena zawiera:

-6 noclegów w hotelu 3* bądź pensjonacie 3* położonym przy samej starówce w pokojach z łazienkami

-Wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacja)

-Transport autokarem klasy lux

-Codzienne dojazdy na stoki

-Ubezpieczenie NNW i KL

-Czuła opieka pilota

-Wyjazd w cenie wyjazdu z miast: Warszawa, Piotrków Trybunalski, Wrocław

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia