Obóz dla dziecka w Grecji plus gratisy!

W portalu Escapador.pl pojawiła się nowa propozycja obozu dla dzieci i młodzieży! Dla każdego, kto się na niego zdecyduje czekają atrakcyjne gratisy. 

Chorwacja, Włochy, Bułgaria, a teraz Grecja - zapraszamy do Litochro. Jest to miejscowość położona u podnóży Olimpu – najsłynniejszej góry Europy, na której w starożytności mieszkali bogowie. Dzisiaj Litochoro nie należy do grona najpopularniejszych kurortów letnich, ale jest to duży atut, bowiem cisza i spokój pozwalają na zaznanie prawdziwego wypoczynku.

Piękno krajobrazu tego miejsca pełne przełęczy, wąwozów, gór i plaż oraz basen morza Egejskiego zachwyci każdego – czego chcieć więcej od rajskiej krainy? Takie warunki umożliwiają uprawianie całego mnóstwa sportów – od kajakarstwa, poprzez rafting, aż po trekking i wspinaczkę.

Podczas obozu dziećmi opiekować się będą instruktorzy i trenerzy, którzy praktykę zdobyli na AWFie. To gwarantuje mnóstwo ciekawych zajęć takich jak akrobatyka i unihokej. Oczywiście nie zabraknie także spokojnego plażowania, gier, zabaw i konkursów.

Cena zawiera pełny pakiet wyżywienia (3 posiłki dzienniez napojami), transport autokarem wysokiej klasy oraz ubezpieczenie. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia wycieczki do Salonik, gdzie znajduje się ogromny aquapark.

Sam hotel to miejsce, z którego można by się nie ruszać. Są w nim place zabaw, ogrody, korty tenisowe, boiska i wiele innych atrakcji.

Wyjazd do tej rajskiej krainy odbędzie się w terminie 1 – 13 lipca, a koszt na osobę jest wyjątkowo niski i wynosi 1850 złotych. Oczywiście istnieje możliwość płatności w ratach bez ukrytych kosztów.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 19 lat.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obozu na Riwierze Olimpijskiej!
Redakcja serwisu Escapador.pl