Cięcie cen w Poznaniu

Długi weekend majowy to idealny czas do podróży – małych i dużych. Poznań jest idealnym miejscem, do którego można odbyć jedną z nich, a zwłaszcza w majówkę, ponieważ odbędzie się tam wówczas siódma edycja ‘Poznania za pół ceny’. 

Dokładnie 3 i 4 maja w Poznaniu odbywać się będą ciekawe imprezy turystyczne, a część z nich dostępna będzie za 50% ceny.

Celem akcji jest promocja miasta Poznań i pokazanie jego walorów wszystkim przyjezdnym. Od 2008 roku bardzo wiele osób wraca do tego miasta nie tylko podczas tego atrakcyjnego weekendu.

Organizatorzy akcji dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić rozrywkę, która normalnie nie jest dostępna w ofercie turystycznej.

Na razie wiadomo, że w niższej cenie będzie można zobaczyć zoo i palmiarnię, skorzystać z basenów i parków linowych oraz zagrać np. w bilard czy kręgle. Ceny obniżą także szkoły tańca czy sztuk walki, a noclegi będą tańsze zarówno w hotelach jak i hostelach.

Usługodawcy cieszą się, że miasto organizuje takie weekendy, ponieważ pomimo niższej ceny jest to doskonała promocja oraz prezentacja dobrej oferty.

Zapraszamy do Poznania!

Redakcja serwisu Escapador.pl

Fot. polska.pl