Wiosenny raj na ziemi - wycieczka rowerowa po Purtugalii! (wyprawa rowerowa)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 3390 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Portugalia Costa Lizbona, Alentejo, Algarve Zaiste powiadamy, a przecie byliśmy już wiele razy i na wiele sposobów : Cudniej już być nie może ! Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!

Opis

Lizbona – Sintra - Santiago do Cacem – Aljezur – Sagres – Lagos -Monchique – Albuferia – Loule ok. 540 km

Zaiste powiadamy, a przecie byliśmy już wiele razy i na wiele sposobów : Cudniej już być nie może. Chyba, że w raju. W raju nie byliśmy, choć cały czas zmierzamy. Aczkolwiek jak rozglądaliśmy się po świecie, chyba naprawdę w niebie nie jest tak ładnie jak na południu Portugalii. A w marcu, gdy przyroda w Polsce jeszcze śpi… Warto zaznać ciepłych promieni słonecznych! Naprawdę to Eden niemieckich i angielskich turystów, a także bardzo wielu polskich rowerzystów, za co serdecznie dziękujemy uczestnikom naszych wycieczek..Pogoda - nasze ciepłe lato – gwarantowana. Przyroda, krajobrazy, nadbrzeżne cuda natury, gaje oliwne, dęby korkowe, lazur morza i nieba, cisza i spokój. Naruszane jedynie delikatnym szumem opon – rowerowych.! Portugalia na stałe wpisała się w naszą ofertę, i tym razem będzie silnym punktem.

Wycieczki rowerowe – imprezy turystyczne dla każdego po najpiękniejszych szlakach rowerowych, standardowo bardzo dobrze oznakowanych i opisanych, przebiegających po regionach bardzo dobrze przygotowanych na przyjęcie turystów i jednocześnie oferujących rozbudowaną infrastrukturę turystyczną w tym noclegową. Mają charakter przewidywalny ( np. łatwa zmiana programu na wypadek niepogody, często stacjonarny, z łatwością przewiezienia całej grupy itp.) . W programie więcej czasu na możliwość zwiedzania lokalnych atrakcji lub odpoczynku. 

Trasa średnio łatwa teren płaski, możliwość niewielkich wzniesień, nawierzchnia gładka, niezbyt długie odcinki dzienne, trasa do pokonania dla każdego zdrowego rowerzysty bez przygotowania. 

Rower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w cenie 210 zł 

Warunki uczestnictwa

Wyżywienie / zakwaterowanie / transport:

całodzienne, nieograniczone wyżywienie z gotowych półproduktów i miejscowych artykułów przygotowywanych wspólnie przez uczestników i kadrę, noclegi spędzamy hotelach, apartamentach i w bungalowach na campingach, a podróżujemy z Warszawy do Lizbony i z powrotem samolotem. 

Cena obejmuje: 

realizację programu wyprawy, transport lotniczy, transport autobusowy Algarve - Lizbona, transport roweru, transfer z i na lotnisko, transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania - stół szwedzki, lunch pakety i obiadokolacje - wieczorem lub na trasie), zakwaterowanie w hotelach, apartamentach i w bungalowach, opiekę pilota, podstawowy serwis rowerowy, apteczkę, ubezpieczenie KL i NW. 

Uczestnik powinien mieć ze sobą:

bardzo sprawny rower, ewentualne kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego podane zostaną po skontaktowaniu się z nami. 

Dodatkowe opcje:

-  pokój jednoosobowy (200 zł)

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia