U podnóża Ardenów Bike&Boat - wycieczka rowerowa po Francji! (wyprawa rowerowa)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 3390 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Alzacja / Francja
Francja Alzacja, Lotaryngia Niebywała wyprawa rowerem i barką po najpiękniejszej francuskiej krainie - Alzacji, urokliwej Lotaryngii, startując z Petite France - Małej Francji z systemem kanałów w Strasburgu,po drodze zachwycając się najwspanialszym projektem urbanistycznym w Europie - Nancy, siedzibie księcia Stanisława Leszczyńskiego. Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!

Opis

Strasbourg - Selestat - Lutzelbourg- Nancy - Metz - Pont a Bar - ReimsNiebywała wyprawa rowerem i barką po najpiękniejszej francuskiej krainie - Alzacji, urokliwej Lotaryngii, startując z Petite France - Małej Francji z systemem kanałów w Strasburgu,po drodze zachwycając się najwspanialszym projektem urbanistycznym w Europie - Nancy, siedzibie księcia Stanisława Leszczyńskiego.


  

Wycieczki rowerowe – imprezy turystyczne dla każdego po najpiękniejszych szlakach rowerowych, standardowo bardzo dobrze oznakowanych i opisanych, przebiegających po regionach bardzo dobrze przygotowanych na przyjęcie turystów i jednocześnie oferujących rozbudowaną infrastrukturę turystyczną w tym noclegową. Mają charakter przewidywalny ( np. łatwa zmiana programu na wypadek niepogody, często stacjonarny, z łatwością przewiezienia całej grupy itp.) . W programie więcej czasu na możliwość zwiedzania lokalnych atrakcji lub odpoczynku. 

Trasa średnio łatwa teren płaski, możliwość niewielkich wzniesień, nawierzchnia gładka, niezbyt długie odcinki dzienne, trasa do pokonania dla każdego zdrowego rowerzysty bez przygotowania. 

Rower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w cenie 210 zł 

Warunki uczestnictwa

Wyżywienie/zakwaterowanie/transport: 

całodzienne, nieograniczone wyżywienie z gotowych półproduktów i miejscowych artykułów wspólnie przygotowywanych, noclegi spędzamy w kajutach na barce która płynąc w ciągu dnia dociera do następnego noclegu, podróżujemy z Warszawy przez Poznań do Strasbourga autobusem z przyczepą 

Cena obejmuje:

realizację programu wyprawy,przejazd autobusem Warszawa - Strasburg, transport roweru,transport bagaży podczas wyprawy, wyżywienie ( śniadania - stół szwedzki, lunch pakety i obiadokolacje,zakwaterowanie w kajutach na barce z pełnym wyposażeniem, opiekę pilota, podstawowy serwis rowerowy, apteczkę, ubezpieczenie KL i NW. 

Uczestnik powinien mieć ze sobą:

bardzo sprawny rower, ewentualne kieszonkowe wg osobistych potrzeb i na imprezy fakultatywne. Sugestie i szczegóły ekwipunku osobistego podane zostaną po skontaktowaniu się z nami. 

Rower trekkingowy na każdą wyprawę rowerową w cenie 210 zł 

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia