wydarzenia organizatora Fundacja Integra

Greckie Igrzyska- Olimpijska Riwiera, Kokkino Nero

Książki, filmy i reportaże opisują Grecję jako kolebkę historii skupiając się na czasach starożytnych (ok, aktualnie na kryzysie) – cudownej architekturze, pierwszymi igrzyskami czy różnymi Bogami itd… Lecz nie ze względu na zabytki czy wierzenia do Grecji co roku zjeżdża się rzesza turystów. Zwracają szczególną uwagę na słoneczną pogodę, czyste morze, smaczne potrawy, a także na samą naturę Greków, pozytywnie nastawionych do turystów.
organizator:
Fundacja Integra 
termin:
od 2013-09-13
do 2013-09-24
cena od:
799 PLN

szczegóły

Lazurowe Wybrzeże- Saint Tropez, Port Grimaud

„Welcome to Saint Tropez” utwór, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Utwór, wprowadzający nas w pozytywne wibracje, ukazujący przepych, bogactwo, świetny clubbing, wspaniałe fury i jachty mieszczące się w tytułowym St. Tropez. Ale pamiętajmy, że Saint Tropez to także Lazurowe Wybrzeże, czyli dziewczyny w bikini, faceci z kaloryferami na brzuchach, słońce, plaże.
organizator:
Fundacja Integra 
termin:
od 2013-09-05
do 2013-09-15
cena od:
1249 PLN

szczegóły

Integra Dalmacja - Rafting w cenie!

Na początku tego września zabieramy Was do uroczego miasta ? Neum. Choć nie należy ono do Chorwacji,bezsprzecznie posiada chorwacki klimat, a co za tym idzie? Zimne drinki, gorące słońce i nasze rozpalone ciała. Położenie w Bośni i Hercegowinie gwarantuje o 30% niższe ceny! Dzięki Integrze będziesz mógł poczuć dreszczyk adrenalinowej przygody. Specjalnie dla was w cenie wyjazdu przygotowaliśmy RAFTING! Podczas spływu po rwącej rzece Cetina czeka nas m.in. przepłynięcie przez ciemną jaskinię czy też dla odważnych skoki z 7-metrowych skał do wody! Zwiedzimy również malowniczy Dubrovnik, przepiękne jeziora Plitvickie, wykąpiemy się pod wodospadami Kravica, a także odwiedzimy Mostar - miasto trzech kultur.
organizator:
Fundacja Integra 
termin:
od 2012-09-02
do 2012-09-13
cena od:
999 PLN

szczegóły

Integra Na Krymie

Jeżeli rozpiera Cię moc pozytywnej energii, jesteś uzależniony od epickiej zabawy w doborowym towarzystwie, marzysz o ekscytującej wyprawie w najbardziej nieujarzmione rejony Europy - to jest to oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy wyjazd, który cieszył się największym zainteresowaniem w zeszłym sezonie. Z nami spróbujesz podróży ukraińską plackartą, zbratasz się z prowadnikiem, poznasz zabawną, czasem wręcz irytującą postsowiecką rzeczywistość, zobaczysz czapki ufo policjantów, wołgi przeładowane arbuzami, dworce kolejowe przypominające pałace, zasmakujesz wódki za 8 zł, pifka za 1,5zł oraz wyśmienitych krymskich win. W cenie nie tylko pobyt nad Morzem Czarnym w pobliżu Eupatorii, gdzie woda osiąga temperaturę nawet 28 stopni, ale również niezapomniane wycieczki po Lwowie, Kijowie, Jałcie, Sewastopolu, Bakczysaraju, Odessie. To co w Ukrainie najlepsze jest na wyciągnięcie ręki!

Pamiętajcie, że na ten wyjazd miejsc więcej nie będzie. Integra Na Krymie w świetnym terminie: 24.08
organizator:
Fundacja Integra 
termin:
od 2012-08-24
do 2012-09-07
cena od:
1129 PLN

szczegóły