Studencki rejs jachtem w Chorwacji ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1000 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Brinje / Chorwacja
Jesteś uczniem lub studentem i posiadasz ważną legitymację? Chcesz poznać tajniki żeglowania i świetnie się przy tym bawić? Przekonaj się na własnej skórze jak wygląda relaks na wodzie i zdobądź wiedzę na temat żeglowania bez zbędnego egzaminacyjnego stresu.

Opis

Warunki uczestnictwa

Cena:1000 zł/os.

Cena dotyczy rejsu na jachcie Bavaria 34. Rejsy odbywają się co tydzień od kwietnia do października. Z oferty mogą skorzystać uczniowie, którzy ukończyli 18 rok życia oraz studenci z ważną legitymacją. Dokładne terminy rejsów oraz przykładowe trasy dostępne są tutaj

W cenie rejsu wakacyjnego uwzględniliśmy: pobyt na jachcie w towarzystwie sympatycznego skipera, ubezpieczenie KL i NNW oraz podatek VAT.

Cena rejsu wakacyjnego nie zawiera: wyżywienia na jachcie, opłaty klimatycznej, paliwa do jachtu, opłat portowych oraz kosztów dojazdu na rejs.Wyżywienie w czasie trwania rejsu wakacyjnego w Chorwacji, opłata klimatyczna, sprzątanie końcowe, paliwo i opłaty portowe pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu, zazwyczaj jest to około 120 do 150Euro za jedną osobę na tydzień. Skiper w czasie rejsów wakacyjnych w Chorwacji jest zwolniony z wpłaty do kasy jachtu i jest na utrzymaniu załogi.

Nasze rejsy zawsze się odbywają – bez względu na ilość członków załogi – bo my rejsów nie odwołujemy gdyż pływamy na własnych jachtach.

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia