Szkolenie z kiteboardingu (szkolenie)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 360 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: pomorskie / Polska
Jeśli lubisz czuć przypływ adrenaliny, szukasz nowych wrażeń to w wietrzne dni jako alternatywę od utartych schematów proponujemy zabawę z latawcem, czyli kiteboarding. Kiteboarding to sport ekscytujący i bardzo efektowny. Jego możliwości są nieporównywalne z żadnym innym sportem wodnym. Wykonywane przez rajderów triki wyglądają bardzo ekstremalnie i czasami graniczą ze zdrowym rozsądkiem. Jednakże, wszystkie te wysokie skoki i popisy akrobatyczne wykonywane są przy zastosowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Opis

Opanowanie kite’a na poziomie jazdy nie jest wcale trudne. Wystarczy na to zaledwie od kilku do kilkunastu godzin nauki. Zależne jest to od panujących warunków. Zarówno wiatrowych jak i naszych możliwości. Nie tych fizycznych, choć one są równie istotne, ale przede wszystkim wolnego czasu, który jesteśmy w stanie poświęcić na naukę.


Dostępne opcje szkoleń:

Poziom IKO 1: szkolenie indywidualne – czas 3h/cena 360 pln, szkolenie grupowe – czas 4h/320 pln
(zasady bezpieczeństwa, pilotowanie latawca treningowego, przygotowanie sprzętu, systemy bezpieczeństwa, akcja ratunkowa, samodzielne lądowanie)


Poziom IKO 2: szkolenie indywidualne – czas 5h/cena 600 pln, szkolenie grupowe – czas 7h/560 pln
(pilotowanie latawca pompowanego, body dragi z wiatrem i pod wiatr, zakładanie deski, start z wody, pierwszy hals, zatrzymanie sie, prawo drogi, zasady bezpieczeństwa)


Poziom IKO 3 – szkolenie indywidualne – 3h z instruktorem + 6h samodzielnej praktyki/cena 720 pln, szkolenie grupowe – 4h z instruktorem + 8h samodzielnej praktyki/800 pln
(jazda w obu kierunkach, ostrzenie, powrót w to samo miejsce, zwroty, wprowadzenie do skoku)


Lekcja indywidualna 150pln/h (+50% dopłata za szkolenie dla grupy)
 

Warunki uczestnictwa

Przy zakupie pakietów atrakcyjne rabaty!

Rabaty:
Poziom I + II = 5%
Poziom II + III = 10%
Poziom I + II + III = 15%

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia