Student Party Camps (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 999 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Świnoujście / Polska
Zapraszamy wszystkich studentów oraz tych, którzy nadal się nimi czują, na tygodniowe obozy kitesurfingowe Student Party Camps. Zapewnimy wam totalną odpinę, która nabierze największych rozmiarów, na 2 imprezowych turnusach połączonych  z dużymi festiwalami. Pierwszy Party turnus zaczynamy początkiem sierpnia, a kończymy na 3 dniowym festiwalu muzyki electro na plaży, na niemieckiej części wyspy Uznam – Baltic Spring Break ! Najlepsi DJe, piana party oraz zabawa do samego rana to tylko część atrakcji. Drugi turnus połączony będzie z największą imprezą kitesurfingową na pomorzu zachodnim: Kite Festival Międzyzdroje!!

Opis

Nie zapominamy także, o przeprowadzeniu solidnego i rzetelnego szkolenia kitesurfingowego, na którym każdy z Was będzie mógł poczuć wolność jaką daje kitesurfing! Jeżeli, któregoś dnia nie będzie wiało zapewnimy Wam pełno zajawkowych zajęć, które na pewno skutecznie zabiją nudę. Będziemy pływać na skimboardach, spłyniemy kajakami po starorzeczu Świny, pośmigamy ulicami Świno na longboardach, pogramy w plażówkę, pojeździmy na rowerach czy posurfujemy na falach Bałtyku! Znajdziemy też czas na regenerację sił w ChillZone znajdującym się w naszej bazie na plaży. Jeżeli znajdziecie jeszcze siły, zwiedzimy niemiecką część wyspy- stylową promenadę  w Heringsdorfie, oldschoolowe miasteczko Kamminke i wiele innych ciekawych i nie odkrytych dotąd miejsc.


Dla chętnych istnieje możliwość nauki pływania na wake’u za motorówką.

Kadra
W czasie zajęć kitesurfingowych, będzie się Wami zajmowała profi kadra instruktorów IKO, którzy będą również, angażować się w zajęcia alternatywne!

Jeżeli w pobliżu nie ma wiatru… Pakujemy sprzęt do naszej “kitefury” i szukamy go gdzie indziej! Wyspa Uznam ma wiele spotów, gdzie możemy znaleźć odpowiednie warunki wiatrowe. Jeżeli pogoda totalnie pokrzyżuje nam plany i nie będzie wiało, wtedy mamy dla Was zajęcia alternatywne:

-Wycieczki rowerem po wyspie Uznam,
-Zwiedzanie fortów w Świnoujściu,
-Piłka plażowa, siatkówka,
-Skatepark,
-spływ kajakami starorzeczem Świny,
-Imprezy w klubach na plaży,
-chillout na plaży,
-Skimboarding,
-Longboardy
-dużo więcej…

Warunki uczestnictwa

W cenie obozów:
-4h zajęć profesjonalnego kursu kitesurfingu dziennie (2h przed południem/2h popołudniu);
-Zakwaterowanie pod namiotami na Campingu Relax w Świnoujściu;
-Namiot;
-W trakcie Party Turnusów wejściówki na festiwale i dobrą imprezę;);
-dostęp do sprzętu kite,
-Świetna zabawa w trakcie i po zajęciach;
-SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości obozowe na Twoja komórkę)
-W razie słabych warunków wiatrowych, organizacja zajawkowych zajęć alternatywnych;

Obozy rozpoczynają się zawsze w sobotę. Proponujemy jednak przyjechać dzień wcześniej, żeby zintegrować się z grupą. Zakwaterowanie zapewniamy już w nocy z piątku na sobotę.

Zajęcia kitesurfingowe odbywają się w grupach 2-3 osobowych


Cena nie zawiera:
-Zajęć wakeboardingu. Cena uzależniona od ilości chętnych.
-w turnusach “Student Camp”: wypożyczenia pianki 50zł/tydzień oraz karty IKO-50zł

1. Żeby zarezerwować miejsce na obozie musicie:
- Skontaktuj się z nami
- Wpłacić na konto zaliczkę – 25% ceny całkowitej

2. W przypadku rezygnacji z Campu, uczestnik jest zobowiązany poinformować o tym firmę kitejunkies.pl co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem imprezy. W innym przypadku przedpłata nie będzie zwrócona.

3. Nie bierzemy odpowiedzialności za warunki atmosferyczne podczas obozów, jakkolwiek czujemy się zobligowani, aby w razie braku wiatru,
zapewnić Wam inne alternatywne zajęcia.

4. Student Party Camp jest dozwolony od lat 18. Osoby, którym już niewiele brakuje do 18stki mogą w nim uczestniczyć za pisemną zgodą opiekuna.

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia