Wielka, kitesurfingowa majówka na lazurowym wybrzeżu! (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 749 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Mówi się: kwiecień plecień, ale co Wy na to, żeby zamiast przeplatania zimy latem, powygrzewać się w ciepłym południowym słońcu? Wyobraźcie sobie plaże, morskie kąpiele, kitesurfing, windsurfing, szaleństwa w basenach, wspólne imprezy na świeżym powietrzu, świetną muzykę i prawdziwie wakacyjny, surferski klimat już na przełomie kwietnia i maja!

Opis

Roussillon, czyli Północna Katalonia, do której chcemy Was zabrać, to kraina na południu Francji, w basenie morza Śródziemnego, która ma ponad 300 słonecznych dni w roku, słynie z produkcji wina i pachnie ziołami, tu miasta rozsiane są po siatce wąwozów, dolin rzek, sadów z migdałowcami, a za każdym zakrętem czyha na nas kolejna, bajecznie położona winnica… Wybrzeże to laguny z lazurowym morzem, wioski rybackie i luksusowe kurorty. Brzmi dobrze? Jest coś jeszcze: oczywiście niesamowite i wymarzone spoty do uprawiania kitesurfingu.

To wyjazd również dla tych, którzy chcą odpocząć w słońcu i popływać w morskich toniach albo odkrytych basenach. A jeśli będziecie potrzebować odpoczynku od codziennego progresu na kitesurfingu, mamy coś do zobaczenia w okolicy: będzie można wybrać się do zamku Carcassone, wspaniałej Barcelony, Nîmes z rzymskimi zabytkami, czy odwiedzić jedno z najmniejszych państw świata – Andorrę. 

Jadąc do Północnej Katalonii zatrzymamy się w rewelacyjnej Pradze, natomiast w drodze powrotnej, po potężnej dawce letniej atmosfery, odwiedzimy stolicę Lazurowego Wybrzeżą - Niceę, skąd będzie można wyskoczyć do Księstwa Monako albo do wodnego raju: Marineland.
To nie będzie zwykły majówkowy wyjazd! Ci, którzy byli z nami na którymś z naszych surferskich wyjazdów, wiedzą o czym mowa. Kitesurfing, animacje, konkursy, szalone imprezy, świetna muzyka, beach party, wyjątkowy klimat i wszechobecna integracja. Tym razem na francuskim wybrzeżu, en route!

Camping****Położenie:

Camping**** połóżony w okolicy Perpignan bezpośrednio przy rewelacyjnej, piaszczystej plaży. Roussillon jest najcieplejszym fragmentem francuskiego wybrzeża – idealne na majówkę. Tuż obok Hiszpanii i Andorry. Wyjście z kampingu na szeroką plażę, gdzie znajdziemy znakomite warunki do plażowania i odpoczynku, ale co równie ważne do szkolenia i doskonalenia pływania na kitesurfingu i windsurfingu! 

Lokale:

Domki wakacyjne**** 6 osobowe z 2 sypialniami - powierzchnia 31 m², 1 sypialnie z łóżkiem małżeńskim (140 x 190), 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedyńczymi (80 x 190), 1 pokój dzienny z kanapą dla 2 osób (135 x 180), łazienka z prysznicem, oddzielne WC. W pełni wyposażona kuchnia z mikrofalówką, duża lodówka, płyta elektryczna, moskitiery. Duży taras drewniany przed domkiem z tendą słoneczną ze stolikiem i krzesłami.

Domki wakacyjne**** 6 osobowe z 3 sypialniami - powierzchnia 30 m², 1 sypialnie z łóżkiem małżeńskim (140 x 190), 2 sypialnie z 2 łóżkami pojedyńczymi (80 x 190), kuchnia, łazienka z prysznicem, oddzielne WC. W pełni wyposażona kuchnia z mikrofalówką, duża lodówka, płyta elektryczna, moskitiery. Duży taras drewniany przed domkiem z tendą słoneczną ze stolikiem i krzesłami. 

Infrastruktura: Na miejscu mamy wszystko, co potrzebujemy do szczęścia – knajpy, bary, beach bar, supermarket, hotspot (płatny), 3 baseny, 2 jacuzzi, boiska do siatki, piłki, korty do tenisa, centrum sportów wodnych.

Warunki uczestnictwa

Cena zawiera:
- 6 noclegów w domkach**** - wybrana opcja – albo miejsce na imprezie jako skierowanie, zakwaterowanie w domkach z 2 sypialniami i pokojem dziennym, albo pokoje 2 os niezależne w domkach z 3 sypialniami ;
- przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, barek, klimatyzacja) 
- zwiedzanie Pragi z przewodnikiem i Nicei z pilotem;
- szalony program animacyjny 
- niezapomniany surferski klimat

Cena nie zawiera:
- ubezpieczenia SIGNAL IDUNA (KL 10.000 euro, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN) 50 PLN/os – płatne obowiązkowo
- opłaty klimatycznej 7 euro/os/pobyt– płatne obowiązkowo w autokarze 
- biletów wstępu, opłaty wjazdowej w Pradze i Nicei, przewodnika w Pradze – obligatoryjna dopłata 10 euro;
- wycieczek fakultatywnych do: Barcelony, Carcassone, Andory


Program ramowy:

Dzień 1: sobota, 27.04 – wyjazd autokarami z Polski, rankiem Praga – zwiedzanie Starego Miasta, testowanie czeskich specjalności w zakresie napoi :), relaks nad Wełtawą. Wieczorem wyjazd na francuskie spoty.

Dzień 2: niedziela, 28.04 - przyjazd do popołudniu na miejsce. Powitanie z morzem :) Krótki relaks i wieczorna integracja na Beach Party

Dzień 3-6: Jesteśmy na miejscu i w okolicy, w tym czasie część z was:

- podejmie nierówną walkę z wiatrem w ramach szkoleń kitesurfingowych;

- spędzi czas na plaży i w morzu doprowadzając swoją skórę do koloru ciemnego mahoniu

- ruszy na wycieczki do Carcassone, wspaniałej Barcelony, Nîmes z rzymskimi zabytkami, czy Andory lub po prostu będzie się szwendać po okolicy

- do popołudnia będzie odsypiać trudy każdej nocy, kiedy to nie będą mogli zasnąć poddawani hipnotycznemu działaniu muzyki generowanej przez naszych Dj'ów

- w międzyczasie zagramy w bule, zrobimy grilla, urządzimy karaoke, pokopiemy i poodbijamy na plaży piłkę itd.

Dzień 7: piątek, 03.05 – wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Nicei – stolicy Lazurowego Wybrzeża. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 8: sobota, 04.05 – przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.


Cennik szkoleń kite na majówce:

Iko Level I grupowy - 450pln/os.

Iko Level II grupowy - 450pln/os.

Iko Level III grupowy - 370 pln/os.


Pakiety:

Iko Level I + II grupowy 840 pln/os

Iko Level I + II + III 1050 pln/os.

Godziny indywidualne:

1h – 140 zł na sprzęcie szkółkowym
1h – 100 zł na sprzęcie własnym

Kurs Intro:

2h - 199 zł


Cały najnowszy sprzęt niezbędny do nauki kitesurfingu w cenie kursu.Wypożyczenie sprzętu kitesurfingowego: 800pln/tydzień (tylko dla osób posiadających legitymację IKO II).


Do ceny majówki należy doliczyć cenę kursu!!


Wszystkie informacje dostępne poprzez kontakt telefoniczny!

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia