Francja :: Lazurowe Wybrzeże :: Port Grimaud :: obóz młodzieżowy 13-18 lat (pobyt wypoczynkowy)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1790 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Port Grimaud / Francja
Gdzie: Francja/Port Grimaud
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje

Opis


OPIS REGIONU

Lazurowe Wybrzeże ? najsłynniejsza i najpiękniejsza część francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. To tutaj właśnie położone są słynne na całym świecie miejscowości Saint Tropez, Saint Raphael, Nicea, Cannes, Monaco. Nieregularna linia brzegowa, piaszczyste plaże, urocze miasteczka z mnóstwem kafejek i restauracji serwujących m. in. doskonałą zupę rybną po prowansalsku.

Port Grimaud ? mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

ZAKWATEROWANIE

Camping Les Prairies de la Mer w Port Grimaud k/Saint Tropez ? trzygwiazdkowy camping przylegający bezpośrednio do morza, piaszczysta plaża. Na campingu restauracja, bary, klub- dyskoteka, występy zespołów na żywo, sklepy, telefony, pralnia, wypożyczalnia rowerów, możliwość korzystania z nart wodnych, windsurfingu, spadochronu, bezpłatne korty tenisowe (4), boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki plażowej.
Mobil-homy stacjonarne, nowej generacji 6-osobowe (30 m2), z dwiema wydzielonymi sypialniami, (w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyńcze) oraz miejscami do spania w salonie. W przyczepie: umywalka, WC, prysznic, ciepła i zimna woda, lodówka, naczynia, sztućce, garnki, koce, poduszki.
Uwaga: należy zabrać ze sobą pościel i środki czystości!!!

WYŻYWIENIE

Kuchnia polska w wersji catering (śniadanie, obiad, kolacja - kuchnia polska), posiłki spożywane w mobil-homach w naczyniach znajdujących się na wyposażeniu domku (uczestnicy sami myją naczynia po posiłkach). Suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM IMPREZY

1. dzień: wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.
2-10. dzień: przyjazd na camping w godzinach porannych, zakwaterowanie o godz. 14:00, kolacja, wypoczynek, program rekreacyjno-sportowy, dyskoteki, wycieczka do Saint Tropez i Starego Grimaud.
11. dzień: śniadanie, opuszczenie mobil-homów o godz. 10:00, obiad, wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych, przejazd przez Włochy.
12. dzień: dalsza podróż przez Austrię, Czechy. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych według rozkładu jazdy.

CENA ZAWIERA

- Transport autokarem klasy LUX,
- Zakwaterowanie - 9 noclegów na campingu,
- Wyżywienie 3 razy dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną,
- Opiekę wychowawców, rezydenta, francuską opiekę medyczną oraz ratownika,
- Realizację programu obozu,
- Ubezpieczenie KL oraz NNW,
- Podatek Vat.

CENA NIE ZAWIERA

- Świadczeń nie objętych ofertą.

WAŻNE INFORMACJE

- Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, krem z wysokim filtrem UV; panthenol, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, obuwie do kąpieli, podstawowy sprzęt do nurkowania ABC (maska lub okularki, fajka i płetwy),
- Nalezy zabrać ze sobą pościel i środki czystożci
- Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim lunch w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną,
- Sugerujemy kieszonkowe na pobyt min. 100 ?,
- Uczestnicy obozu otrzymują wysprzątane mobil-homy i są zobowiązani w takim samym stanie oddać je po turnusie. Przy zakwaterowaniu pobierana kaucja 10 ?/os (zwracana w dniu wyjazdu w przypadku braku zniszczeń i posprzątanym domku).

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje
Zakwaterowanie: camping/pole namiotowe
Wyposażenie: telefon,restauracja,bar,sklep,kort tenisowy,boisko

CENA ZAWIERA:Transport autokarem klasy LUX, Zakwaterowanie - 9 noclegów na campingu, wyżywienie: 3 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę wychowawców, rezydenta, francuską opiekę medyczną oraz ratownika, realizację programu obozu, ubezpieczenie (KL, NNW), podatek VATCENA NIE ZAWIERA: świadczeń nie wymienionych w ofercieUWAGA!!! - Należy zabrać ze sobą pościel i środki czystości! Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, krem z wysokim filtrem UV
panthenol, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, obuwie do kąpieli, podstawowy sprzęt do nurkowania ABC (maska lub okularki, fajka i płetwy).Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim lunch w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę. Sugerujemy kieszonkowe na pobyt min. 100 €.UWAGA!!! Uczestnicy obozu otrzymują wysprzątane mobilhomy i są zobowiązani w takim samym stanie oddać je po turnusie. Przy zakwaterowaniu pobierana kaucja 10€/os (zwracana w dniu wyjazdu w przypadku braku zniszczeń i posprzątanym domku). Warunkiem udziału w imprezie jest dostarczenie do biura wypełnionej karty kolonijnej przed terminem wyjazdu. Wyjazd współorganizowany z B.P. Juventur Wałbrzych.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia