BIESZCZADY (wyjazd dla dzieci i młodzieży)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 410 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Polańczyk / Polska
Gdzie: Polska/Polańczyk
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje

Opis


Bieszczady

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek wczasowy w Polańczyku, pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami (dogrzewane w razie potrzeby). Na miejscu restauracja, sala dyskotekowa, wypożyczalnia rowerów, bezprzewodowy internet.

PROGRAM:

1 dzień: przejazd do Polańczyka, po drodze zwiedzanie Skansenu Przemysłu Naftowego i Gazowniczego na terenie czynnej do dzisiaj kopalni ropy naftowej w Bóbrce.

2 dzień: wycieczka do Sanoka, wejście do największego w Polsce skansenu : Muzeum Budownictwa Ludowego ? zapoznanie się z budownictwem oraz kulturą ludową górali zamieszkujących Bieszczady, Beskid Niski i Pogórza. Zwiedzimy koronę najwyższej w Polsce zapory w Solinie.

3 dzień ? wycieczka ?Mała Obwodnica Bieszczadzka?: jedziemy do Leska ? zwiedzimy synagogę i kirkut, Zamek Sobień ? punkt widokowy na dolinę Sanu obok ruin, Ustrzyki Dolne - Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego, szlakiem cerkwi: cerkiew drewniana w Równi i Hoszowie, przejedziemy wzdłuż południowych brzegów Jeziora Solińskiego.

4 dzień: warsztaty garncarskie ? bardzo dobre ćwiczenie wyobraźni i sprawdzian zdolności manualnych a przy okazji świetna zabawa. Gotowe garnki, misy, szkatułki lub świeczniki uczestnicy zabierają do domu, ORIENTERING ? nauczymy się odnajdywania drogi w terenie przy pomocy kompasu, MAPY ? przeprowadzimy ćwiczenia z posługiwania się mapą oraz odnajdywania punktów. Samodzielnie przygotujemy ognisko, na którym upieczemy kiełbaski,

5 dzień - powrót na miejsce zbiórki.

Uwagi

Cena skalkulowana dla grupy 45 os. plus 3 opiekunów z wyjazdem z woj. łódzkiego.
Istnieje możliwość realizacji dla mniejszej grupy oraz z wyjazdem z innych miast ? wymaga to odrębnej kalkulacji.

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje
Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy

Cena podstawowa obejmuje: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia