Paintball na Bielanach ()

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

Miejsce: Warszawa / Polska
Nasza firma zajmuje się organizacją gry w Paintball i Laser Tag dla klientów indywidualnych i dla firm na najlepszym polu paintballowym w Warszawie na terenie Warszawskiego AWF. Oprócz samego Paintballa w ofercie posiadamy wiele atrakcji na imprezy integracyjne dla firm wraz z cateringiem.
Do naszej oferty należą:
-Imprezy integracyjne,
-Wieczory kawalerskie / panieńskie
-Urodziny
-Pikniki rodzinne
-Imprezy okolicznościowe
-Imprezy wyjazdowe

Opis

Firma BOAR powstała na początku 2006r. Jest efektem zamiłowania do sportów ekstremalnych. Przygodę z paintballem zaczęliśmy na początku 2000 roku i bawiliśmy się świetnie zdobywając doświadczenie, zarówno w organizowaniu wolnego czasu sobie jak i znajomym. Jak to zwykle bywa można łączyć przyjemne z pożytecznym, stąd rozpoczęliśmy organizację imprez paintballowych w 2006 roku. Na początku nasze stałe pole do gry mieściło się na niewielkim terenie obok siedziby firmy. Mimo swych niewielkich rozmiarów zdobyło bardzo dużą popularność nie tylko wśród graczy paintball ale i ASG, którzy wręcz uwielbiali się tam strzelać.

Nasze pole do gry w paintball znajduje się obecnie na terenie leśnym AWF. Wjazd znajduje się od ul. Podleśnej ale można wejść również przez bramę główną AWF przy ulicy Marymonckiej. Świetny i dogodny dojazd autobusami pod samo pole 121, 181, 197. Na bramie wjazdowej jest baner. Przy samym polu parking.

Gramy na najlepszym sprzęcie:

- markerach Tippmann 98, BT-4, Inspire Havoc

- maskach Empire Helix i Sly Annex.

 

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia