LONDYN I MIATA ANGLII - OBÓZ JĘZYKOWY - WIEK 13-18 LAT (oferta objazdowa)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1880 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Londyn / Wielka Brytania
Gdzie: Wielka Brytania/Londyn
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje

Opis


OPIS REGIONU

Nauka języka angielskiego w praktyce!!

W cenie: zwiedzanie Londynu, Windsor, Eton, Brighton, Stonehenge!!

Zapraszamy w podróż po zakątkach Anglii, aby odkryć i poznać kulturę i historię Wielkiej Brytanii. Jeśli ktoś już zna londyńskie uliczki jak własną kieszeń to ten obóz jest właśnie dla niego! Tym razem odwiedzimy m.in. najstarsze obserwatorium astronomiczne Stonehenge wybudowane w 2500 r p.n.e. oraz zobaczymy studio gdzie kręcony był film o Harrym Potterze. Ale to nie koniec atrakcji! Nauka języka realizowana jest w sposób niestandardowy poprzez wykorzystanie specjalnie przygotowanego zeszytu ćwiczeń z zadaniami w jezyku angielskim. Zeszyty ćwiczeń urozmaicą warsztaty językowe, a opieka wykwalifikowanej kadry sprawi, że wyjazd ten będzie na pewno niezapomniany.

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie u rodzin, stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Anglii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera w Wielkiej Brytanii.
Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Mieszkają u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Młodzieź zakwaterowana jest w pokojach 2 ? 4 osobowych.

WYŻYWIENIE

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania- płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata; lunch - 2 kanapki, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu); obiadokolacje - jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

PROGRAM IMPREZY

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd wg. rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.
2 DZIEŃ Przeprawa promowa Calais (Francja) ? Dover (Wielka Brytania).
Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania: LONDYN/ WESTMINSTER ? spacer obok Opactwa Westminster, Gmachów Parlamentu, Big Ben'a, Parku Św. Jakuba, Pałacu Buckingham, przejście na Plac Piccadilly, Regent Street, Plac Trafalgar. Przejazd metrem do dzielnicy zakwaterowania.
3 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania: WINDSOR/ ETON ? spacer po Windsorze, przejazd do Eton dwupokładowym autobusem z komentarzem w języku angielskim, przejazd obok ekskluzywnej szkoły, do której uczęszczali m.in. Książę William i Harry. HAMPTON COURT ? zwiedzanie ogrodów oraz królewskiej rezydencji (pałacu Henryka VII), powrót do Londynu.
4 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania: HARRY POTTER STUDIO ? studio filmowe Warner Bros., w którym powstawały filmy o przygodach Harrego Pottera.
5 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania: LONDYN ? Oxford Street, Plac Leicester, Covent Garden, Gabinet Figur Woskowych Madame Tussaud's.
6 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania: STONEHENGE ? zwiedzanie najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych, LONGLEAT SAFARI PARK - jedyny w Wielkiej Brytanii park Safari, powrót do Londynu.
7 DZIEŃ
Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania: BRIGHTON ? Pawilon Królewski, spacer po wybrzeżu, molo, powrót do Londynu.
8 DZIEŃ Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania: przejazd metrem LONDYN/ THE CITY OF LONDON ? Tower of London, Tower Bridge, ciepły lunch przed odjazdem, rejs statkiem po Tamizie, przejście przez park w Greenwich, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przeprawa promowa Dover (Wielka Brytania) ? Calais (Francja).
9 DZIEŃ Przyjazd do Polski. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione. Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

*Uczestnik z dojazdem własnym zobligowany jest do stawienia się w środę (drugiego dnia) obok Opactwa Westminster (miejsce spotkania z grupą do potwierdzenia z kierownikiem obozu) o godzinie 12.00 i musi zostać odebrany we wtorek (ósmego dnia) - Obserwatorium w Greenwich (ok. godziny 15.00) przez rodzica/prawnego opiekuna lub inną pełnoletnią osobę przez niego wskazaną.

CENA ZAWIERA

- zakwaterowanie: 6 noclegów w Londynie,
- wyżywienie: 3 × dziennie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji) ? świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia (środa), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8 dnia (wtorek),
- ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim,
- opiekę pilota i wychowawców,
- ubezpieczenie AXA: NNW, KL, bagaż,
- bogaty program zwiedzania,
- materiały dydaktyczne ? zeszyt ćwiczeń w języku angielskim.

CENA NIE ZAWIERA

DODATKOWE OPŁATY:
- Tranport autokarem: 300 zł/os
- Koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie; wiek liczony jest wg roczników): - 100 GBP dla osób, które urodziły się po roku 1997 - 130 GBP dla osób, które urodziły się w roku 1997 i wcześniej
- Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski ? patrz rozkład jazdy
* Dojazd własny - bez dopłaty

WAŻNE INFORMACJE

NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ:
- paszport (ważny co najmniej 1 tydzień od daty powrotu) lub dowód osobisty,
- kieszonkowe (sugerujemy ok. 7, 8 GBP na dzień),
- zapas medykamentów, szczególnie jeśli stale bierzesz lekarstwa,
- mały podręczny plecak,
- wygodne buty,
- ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, parasolkę,
- nakrycie głowy,
- ręcznik i kosmetyki,
- adaptor do kontaktów,
- napoje i kanapki na drogę (plus. ok. 50 PLN na obiad przed granicą polsko ? niemiecką oraz śniadanie w drodze powrotnej),
- małą poduszkę,
- aparat fotograficzny.

DODATKOWE INFORMACJE:
- dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ? 3% całkowitej ceny imprezy (deklarowane w ciągu trzech dni roboczych od dnia zawarcia umowy)
- osoba przewlekle chora powinna wykupić ubezpieczenie od chorób przewlekłych ? dopłata 115 PLN (deklarowane najpóźniej tydzień przed wyjazdem)
- gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut ? dopłata 79 PLN (deklarowane w dniu zawarcia umowy)

UWAGA:
- dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty,
- prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości (do 15 kg), bagażu głównego oraz jednej sztuki bagażu podręcznego

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiadokolacje
Zakwaterowanie: kwatera prywatna

CENA ZAWIERA: Zakwaterowanie: 6 noclegów w Londynie, wyżywienie: 3 x dziennie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji) - świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia (środa), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8 dnia (wtorek), ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim, opieka pilota i wychowawców, Ubezpieczenie NNW, KL i bagaż AXA, bogaty program zwiedzania, materiały dydaktyczne - zeszyty ćwiczeń w języku angielskim.CENA NIE ZAWIERA: Dopłaty za wyjazd z poszczególnych miast Polski, dopłaty za przejazd komfortowym autokarem + 300 zł, kosztów biletów wstepu i realizacji programu (100 GBP dla osób ur. po 1997 r. i 130 GBP dla osób ur. w 1997 r. i wcześniej), Dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3% całkowitej ceny imprezy (deklarowane w ciągu trzech dni roboczych od dnia zawarcia umowy). Osoba przewlekle chora powinna wykupić ubezpieczenie od chorób przewlekłych, dopłata 100 zł (deklarowane najpóźniej tydzień przed wyjazdem). Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut dopłata 79 PLN (deklarowane w dniu zawarcia umowy).UWAGA: należy zabrać ze sobą ważny paszport (ważny na 3 miesięce od daty powrotu) lub dowód osobisty, kieszonkowe (sugerujemy ok. 10 GBP na dzień). Prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości bagażu do 15 kg oraz jednej sztuki bagażu podręcznego. Obóz organizowany z Agencją Turystyczną ATAS.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia