5 dni: KOŁOBRZEG i OKOLICE - WYCIECZKI ROWEROWE-AQUAPARK-DZIKI ZACHÓD SHOW zielona szkoła (wyjazd dla dzieci i młodzieży)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 485 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Kołobrzeg / Polska
Gdzie: Polska/Kołobrzeg
Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje

Opis


ZIELONA SZKOŁA ?KOŁOBRZEG i OKOLICE?

WYCIECZKI ROWEROWE AQUAPARK DZIKI ZACHÓD SHOW

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat ?Anker? położony w dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, ok. 300 m od plaży ? pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami oraz 2 pokoje w układzie studio (łazienka na 2 pokoje), część pokoi z łóżkami piętrowymi. Na miejscu stołówka, stół do ping - ponga, 20 m obok boisko do piłki siatkowej, koszykówki, boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią.

WYŻYWIENIE

3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu.

PROGRAM

I dzień - zbiórka godz. 9.00 przed szkołą, wyjazd ok. godz. 9.30. Przejazd do Podczela. Zakwaterowanie w Podczelu. Obiadokolacja. Wieczorem gra terenowa ? podchody na dawnym lotnisku Bagicz.

II dzień ? po śniadaniu wycieczka autokarowa po Wybrzeżu Koszalińskim ? zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach, chałupy szachulcowe w Chłopach, spacer po Mielnie. Obiad. Wycieczka rowerowa do Kołobrzegu - zwiedzanie portu jachtowego i handlowego, Pomnika Zaślubin z Morzem, Molo. Kolacja. Dyskoteka

III dzień ? po śniadaniu wycieczka rowerowa Europejskim Szlakiem Rowerowym wzdłuż morza do Ustronia Morskiego, obiad, Przejazd do Kołobrzegu: ?Aquapark Millenium? ? wejście do kompleksu basenów, zjeżdżalni, hydromasaże, dzika rzeka, bicze wodne, gejzery. Kolacja. Dyskoteka.

IV dzień ? wycieczka do Zieleniewa: udział w programie ?Dziki Zachód Show?: Mini Zoo z przewodnikiem, przejażdżka bryczką lub konno w siodle, strzelanie z łuku w indiańskiej strzelnicy oraz indiańskie narty, ognisko w wigwamie i tańce indiańskie, zwiedzanie uliczki "Dodge City". Obiad. Spacer po plaży, Konkurs Rzeźby w Piasku. Rozgrywki sportowe. Kolacja.
V dzień ? wyjazd z ośrodka po śniadaniu, przyjazd pod Szkołę ok. godz. 17.00.

KADRA

Pilot wycieczek na grupę autokarową.

UWAGI

Cena skalkulowana została przy założeniu zebrania się grupy 40 osobowej. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena może wzrosnąć.

W CENIE

Zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, transport autokarem kl. turystycznej, program wg oferty, wszystkie wstępy i opłaty parkingowe, korzystanie z zaplecza rekreacyjnego ośrodka, dyskoteka, opieka pilota, ubezpieczenie NW.

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: śniadania,obiady,kolacje
Zakwaterowanie: pensjonat

Cena obejmuje: przejazd autokarem lub busem, opieka pilota,ubezpieczenie NW, diety dla wychowawców: 50 zł / dzień / opiekun, wstepy do zwiedzanych opiektów,program, zakwaterowanie (pokoje z lazienkami), wyżywienie 3 x dziennie.


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia