1 dzień: ZOO SAFARI W BORYSEWIE I ZAMEK W UNIEJOWIE (wyjazd dla dzieci i młodzieży)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

Miejsce: Uniejów / Polska
Gdzie: Polska/Uniejów
Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


ZOO SAFARI W BORYSZEWIE ? ok. 4-5 godz.

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Podziwiać tu można nie tylko najgroźniejsze drapieżniki świata - białe tygrysy bengalskie, białe lwy, panterę śnieżną, serwale, ale także lemury, bawoły indyjskie i tapira. Na terenie naszego ogrodu mieszka już 8 gatunków antylop, 3 gatunki zebr: Chapmana, Bezgrzywe, Greviego oraz 4 gatunki małp. Wielką sympatią zwiedzających cieszy się rodzina Mandryli licząca 8 osobników. Są tu także kangury, kajmany wielbłądy dwugarbne. Do tej pory udało nam się zgromadzić około 80 gatunków zwierząt.
Osobną atrakcją są gatunki zamieszkujące tzw. "Świat wodny". To miejsce, z którego podziwiać mogą ptactwo wodne, żółwie oraz fokę Dawida, który od początku swojego pobytu u nas jest ulubieńcem publiczności.
Kolejną atrakcją jest Mini Zoo, które stworzone zostało z myślą o najmłodszych, którzy mogą spotkać się z kózkami miniaturkami, owieczkami kameruńskimi, alpakami, świnkami wietnamskimi, osiołkami i królikami. Figlarnia - znajdująca w się w Kompleksie Namiotów Sferycznych ? to bajkowa kraina odpowiadająca niespożytej energii dzieci. Mogą tu skakać na trampolinie, zmierzyć się z kosmicznym torem przeszkód czy dmuchaną dziewięciometrową zjeżdżalnią. A także zanurkować w basenie z piłeczkami oraz przejść przez dmuchaną gąsienicę kryjącą liczne atrakcje.

Uwagi

Cena obejmuje: przejazd autokarem lub busem, opieka pilota, ubezpieczenie NW, diety dla wychowawców: 60 zł / dzień / opiekun. Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów, muzeów

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie

Cena obejmuje: przejazd autokarem lub busem, opieka pilota, ubezpieczenie NW, diety dla wychowawców: 60 zł / dzień / opiekun.Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów, muzeów


Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia