1 dzień:MNISI, RYCERZE, WĘDROWCYBiesiekiery-Łęczyca-Tum-Uniejów (wyjazd dla dzieci i młodzieży)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

Miejsce: Inne / Objazdowa
Gdzie: Objazdowa/Inne
Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie

Opis


MNISI, RYCERZE, WĘDROWCY

W programie:
Besiekiery ? zamek gotycki.
Łęczyca - starówka, dawne więzienie i Zamek Królewski, który jest siedzibą Muzeum, w którym mieści się jedna z większych w Polsce kolekcja rzeźby demonologicznej oraz wystawa etnograficzna. Widok z wieży zamkowej dopełnia obraz Łęczycy.
Tum: Archikolegiata z XI w należąca do jednych z najciekawszych i najbardziej znanych obiektów tego typu w Polsce. Najmłodszych zainteresuje ślad diabelskich pazurów odciśnięty na południowej wieży kolegiaty. Uniejów: Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich otoczony parkiem. W prawobrzeżnej części miasta - kościół p.w. Wniebowzięcia NMP.
Skorzystanie z kąpieli na basenie ?Termy Uniejów? (1 godz.) Uniejowska solanka termalna znajduje zastosowanie przy leczeniu wielu chorób, ma również działanie relaksacyjne. Z niecki pływackiej można korzystać okrągły rok. Dostępne są hydromasaże i zjeżdżalnie. Trasa łączy budowle i miejsca, w których pozostały wspomnienia czasów średniowiecznych.

Uwagi

Cena została skalkulowana przy 40-45 os płacących + 3 opiekunów gratis.

Tagi: objazdowa, Inne

Warunki uczestnictwa

Transport: autokar
Wyżywienie: we własnym zakresie
Zakwaterowanie: bez zakwaterowania

Cena obejmuje: przejazd autokarem lub busem, opieka pilota, ubezpieczenie NW, diety dla wychowawców: 60 zł / dzień / opiekun.Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów, muzeów


Terminy

Termincenaopis