pozostałe - Lista artykułówFiltrowanie wyników:


Jak zabezpieczyć się przed złodziejami nart i snowboardu?

Data publikacji: 2013-02-15 09:20
Problem kradzieży nart staje się coraz powszechniejszy na stokach w Polsce oraz za granicą. Jak skutecznie zabezpieczyć się przed złodziejami sprzętu?

Saneczkarstwo dla amatorów, czyli zimowe szaleństwo na siedząco!

Data publikacji: 2013-02-20 09:40
Zima już jest na półmetku, śnieg dopisuje i wszyscy zwolennicy sportów zimowych wykorzystują każdą wolną chwilę, żeby wyjechać na stok. Nie można zapominać jednak o tych, którzy nie mają nic wspólnego z nartami czy snowboardem, ale również lubią wypocząć w górach. Dla nich najlepszym dawcą adrenaliny będą sanki !

Zillertaler Superskipass ? jedyny słuszny skipass w Dolinie

Data publikacji: 2012-10-09 11:40
Zillertaler Superskipass to karnet, o którym powinni wiedzieć wszyscy jadący do doliny Zillertal .

Porównanie kamer Go Pro, Drift HD, RedLeaf

Data publikacji: 2012-12-04 12:45
Na rynku znajduje się kilku producentów kamer przeznaczonych do filmowania w ekstremalnych warunkach. W artykule znajduje się opis najpopularniejszej Go Pro, nowej Drift HD i najtańszej RedLeaf.

Huta Szkła Kryształowego Julia

Data publikacji: 2012-09-05 13:56
Huta Szkła Kryształowego Julia to prestiżowa marka obecna na światowych rynkach od prawie 200 lat.

Fuerteventura

Data publikacji: 2012-08-02 13:57
Fuerteventura to rozległe dziewicze plaże z białym piaskiem i rozległy ocean z przezroczystą turkusową wodą. Pomimo geopolitycznej przynależności wyspy do Hiszpanii, podczas pobytu na niej można mieć wrażenie, iż znajdujemy się w Afryce. Od tego kontynentu wyspę dzieli bowiem zaledwie 115 kilometrów. Fuerteventura to wymarzone miejsce zarówno dla miłośników, pięknej opalenizny, kąpieli i relaksu jak i wielbicieli sportów wodnych.

Sromowce Niżne

Data publikacji: 2012-06-06 11:00
Sromowce Niżne to jednocześnie jedna z najstarszych i najbardziej znanych miejscowości w Pieninach. Miasteczko to położone jest pośrodku Pienin, u podnóża Trzech Koron. W tej górskiej wiosce ciągle żywe są tradycje i swoiste obyczaje, które stanowią o niezwykłości tego miejsca. Obecnie Sromowce Niżne są połączone, za pomocą kładki pieszo - rowerowej, ze słowackim Czerwonym Klasztorem, co jest ich niemałym walorem turystycznym. Tutaj swój początek ma stara tradycja spływów kajakowych pod Dunajcu.

Wyprawa nurkowa Panama, Kolumbia

Data publikacji: 2011-06-14 11:50
"Co się źle zaczyna, to się dobrze kończy" ? tak skwitowaliśmy smutną przygodę w Paryżu, gdzie łupem złodzieja padła kamera Maćka.