Skok tandemowy ze spadochronem (sport ekstremalny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 700 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Bednary / Polska
Nie wiesz od czego zacząć? Marzyłeś, żeby skoczyć? A może chcesz zrobić komuś oryginalny prezent lub szukasz pomysłu na imprezę firmową albo wieczór kawalerski? Doskonale trafiłeś, bo skok tandemowy jest właśnie tym, czego szukałeś!   Skok w tandemie to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób, aby sprawdzić, jak niesamowicie dużą dawkę wrażeń i świetnej zabawy daje nowoczesne spadochroniarstwo.

Opis

Na wspólnym spadochronie z doświadczonym instruktorem będziesz miał okazję na żywo podziwiać zapierające dech widoki o wiele bardziej ekscytujące niż te widziane z okna samolotu pasażerskiego. Poznasz radość swobodnego spadania, poczujesz pęd powietrza, wiatr we włosach i doznasz mnóstwo innych niecodziennych wrażeń – dokładnie tych samych, których doświadczają skoczkowie skaczący samodzielnie.   Czy to na pewno dla mnie? W tandemie może skoczyć w zasadzie każdy. Jedynymi przeciwskazaniami są naprawdę poważne choroby serca i układu nerwowego i waga powyżej 100 kg. Nie ma ograniczeń –ani wiekowych ani żadnych innych.     Tandem – to proste Skok tandemowy jest najlepszym i najprostszym pomysłem na pierwszy w życiu skok ze spadochronem. Niepotrzebne są tu badania lekarskie, które trzeba wykonać przed kursem spadochronowym. Do skoku nie trzeba się w żaden szczególny sposób przygotowywać. Przeszkolenie odbywa się krótko przed skokiem i trwa ok. 15 minut. Wtedy też dopasowywany jest kombinezon i uprząż spadochronu.   Uwieczniamy emocje – bezcenne Skok ze spadochronem to świetna zabawa i całe mnóstwo nowych doznań i emocji. Na pewno warto uwiecznić te chwile, których szczegóły (takie jak np. moment opuszczenia samolotu ) często umykają pamięci w natłoku wrażeń. Dlatego właśnie w skokach tandemowych bardzo często uczestniczą skoczkowi kamerzyści, którzy sfilmują i sfotografują wszystkie najważniejsze momenty. Gotowy zmontowany film i zdjęcia można potem do woli odtwarzać przypominając sobie, co działo się w powietrzu.   Skok z samolotu – dobry na każdą okazję Skok tandemowy jest na tyle niecodziennym przeżyciem, że coraz więcej osób chce uczcić w ten sposób ważne wydarzenia w swoim życiu. Zaręczyny, rocznice, wieczory kawalerskie, urodziny – prezenty same spadają z nieba! Dużym powodzeniem cieszą się też imprezy integracyjne, których jedną z atrakcji są skoki tandemowe. Zobaczyć minę szefa przed skokiem z 4000 metrów – bezcenne!   Bezpieczeństwo jest najważniejsze Za bezpieczeństwo skoku w pełni odpowiedzialny jest doświadczony instruktor. To on czuwa nad każdym szczegółem, sprawdza sprzęt do skoków, ocenia warunki pogodowe etc. Z kolei po stronie pasażera spoczywa odpowiedzialność za dobrą zabawę, podziwianie widoków i przeżywanie emocji. Każdy skaczący inaczej wyobraża sobie swój pierwszy skok i inaczej go przeżywa. Jedno jest pewne – podczas tego pierwszego skoku z samolotu czeka Cię mnóstwo wrażeń, których do tej pory nie znałeś, a jak się potem przekonasz, warto było poznać.

Warunki uczestnictwa

Chcę skoczyć – co mam zrobić


Aby umówić się na skok tandemowy wyślij zgłoszenie mailem, skorzystaj z formularza na naszej stronie lub zadzwoń. Potem pozostaje już tylko ustalenie konkretnego terminu i godziny. A jeżeli planujesz przyjechać i skoczyć razem z grupą znajomych, możesz zapytać instruktora o zniżkę.

Ceny skoków:


Skok tandemowy z 4000m -700zł


Nagranie video skoku tandemowego + zdjęcia i montaż na DVD- 280zł


Wykupienie vouchera na skok tandemowy 665zł (z opcją filmowania i zdjęciami 930zł)

Terminy skoków:


kwiecień: 13, 14, 20, 27, 28, 29,30 


maj: 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26


czerwiec: 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30


lipiec: 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27, 28


sierpień: 3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25, 31


wrzesień: 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29


październik: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27

W celu rezerwacji skoku tandemowego w konkretnym terminie i wariancie prosimy o kontakt telefoniczny!

Terminy

Termincenaopis 

Mapa wydarzenia