pustynie - Lista wyjazdówFiltrowanie wyników:
Active Travel - szkoła narciarska

Szkolenie

Rafael Snow Club oferuje pelny zakres szkolen: - nauka jazdy dla poczatkujacych
- doskonalenie jazdy na nartach na poziomie srednim i zaawansowanym.
- nowe techniki narciarskie
- jazda sportowa
- kursy kadrowe na stopnie instruktorskie PZN - wspólorganizacja.
organizator:
Active Travel 
termin:
od 2013-06-28
do 2014-04-30
cena od:
300 PLN

szczegóły

Jachtowy sternik morski- szkolenie

Patent Polskiego Związku Żeglarskiego. Upoważnia do prowadzenia jachtów na jeziorach i wszystkich morzach zamkniętych. Jego zdobycie nie wymaga posiadania patentu żeglarza jachtowego, jednak konieczne jest udokumentowanie zdobytego doświadczenia w rejsach morskich (200 h w co najmniej dwóch rejsach pelnomorskich potwierdzonych opiniami z rejsu). Nasza szkoła zapewnia doskonałe przygotowanie do egzaminu oraz umożliwia wypływanie lub dopływanie niezbędnych godzin.
termin:
od 2013-07-01
do 2013-10-27
cena od:
950 PLN

szczegóły

Qualified Crew ISSA -szkolenie na Zatoce Gdańskiej - Gdynia

W sposób atrakcyjny, prosty, ciekawy i nie zabierający nadmiaru czasu, nauczamy Was bezpiecznego żeglarstwa i motorowodniactwa. Pod okiem naszych instruktorów możecie też rozwijać i doskonalić swoje umiejętności na kursach specjalistycznych. Stosujemy nowoczesne metody nauczania a uczestnicy naszych kursów otrzymują bezpłatnie materiały szkoleniowe. Dla chętnych zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie o różnym standardzie, zniżki w sklepach żeglarskich, pubach i restauracjach. Oferujemy też liczne promocje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.
termin:
od 2013-06-20
do 2013-10-27
cena od:
200 PLN

szczegóły

Grecja Kreta - Hotel Santa Marina Beach ****

Hotel położony jest w miejscowości Gazi, 8 km od centrum Heraklionu i 15 km od lotniska (Heraklion).
termin:
od 2013-06-29
do 2013-10-05
cena od:
39 EUR

szczegóły

Włochy Sycylia - Delfino Beach

Hotel usytuowany na zachodnim wybrzeżu Sycylii, zaledwie 10 min od Marsala. Swoim Gościom oferuje: basen, prywatną plażę, korty tenisowe i program rozrywkowy. Specjalnością hotelowej restauracji są dania z ryb, a Goście mają do dyspozycji bezpłatny parking. Hotel dysponuje własną plażą, na której można wypożyczyć parasole i leżaki.
termin:
od 2013-06-01
do 2013-10-31
cena od:
38 EUR

szczegóły

Wlochy Rzym - Marriott Park Hotel

„Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” - to powiedzenie pozostaje aktualne od prawie trzech tysięcy lat. „Wieczne Miasto” trwa od wieków pośrodku Półwyspu Apenińskiego i nieodmiennie kusi każdego, kto zechce na własne oczy zobaczyć największe na świecie muzeum na otwartym powietrzu, kto zapragnie przejść się tymi samymi drogami, którymi chadzali najwięksi rzymscy patrycjusze, filozofowie, wojskowi, apostołowie i papieże.
termin:
od 2013-06-01
do 2013-08-31
cena od:
50 EUR

szczegóły

Włochy Mediolan - Marriott Hotel

Mediolan to drugie pod względem wielkości miasto Włoch. Łączy w sobie dawną i nowoczesną architekturę, dzięki czemu zostało ono uznane za europejską stolicę wzornictwa i mody.
termin:
od 2013-06-01
do 2013-08-31
cena od:
50 EUR

szczegóły

Wyprawa na Szlak Północny

Poznaj od podszewki stolicę Mongolii - Ułan Bator, zaznaj pasterskego życia w jurcie, obozuj w przepięknych okolicach mongolskich stepów, lasów i jezior.
organizator:
Murun Mongolia 
termin:
od 2013-06-15
do 2013-10-01
cena od:
900 EUR

szczegóły

Wyprawa na Szlak Wschodni

Zmierz się z 3 kilometrowym szlakiem po Mongolskich bezkresach. Jeziora, rzeki i rezerwaty stoją otworem.
organizator:
Murun Mongolia 
termin:
od 2013-06-15
do 2013-10-01
cena od:
900 EUR

szczegóły

Wyprawa do Gobi

Zmierz się razem z nami z drugą co do wielkości pustynią świata. Pustynne szlaki, stepy i tajemnice Gobi czekaja na odkrycie!
organizator:
Murun Mongolia 
termin:
od 2013-08-01
do 2013-11-01
cena od:
715 EUR

szczegóły

Polowanie na grubą zwierzynę w Mongolii

Twoją pasją jest polowanie? Na bezkresach Mongolii zapolujesz na: argali ałtajskie, argali gobiskie, koziorożce ałtajskie, marale, wilki, rysie, gazele mongolskie i ptactwo ( głuszce, kuropatwy, jarząbki). Czy już jesteś zdecydowany?
organizator:
Murun Mongolia 
termin:
od 2013-08-20
do 2013-11-10
cena od:
1000 EUR

szczegóły

Wędkowanie w Mongolii - tajmen, szczupak, okoń, lipień bajkalski

Zudziło Cię wędkowanie w stawie nieopodal? masz dość karpi i leszczy? Mongolia wzywa! a z nią egzotyczne widoki, atmosfera i ryby!
organizator:
Murun Mongolia 
termin:
od 2013-08-01
do 2013-09-15
cena od:
1015 EUR

szczegóły

Afryka - Namibia (Safari)

Namibia w Afryce to idealna propozycja dla wszystkich osób żądnych przygód i lubiących wyzwania.
termin:
od 2013-05-01
do 2013-10-31
cena od:
5800 PLN

szczegóły

Afryka - Botswana (Safari)

Zapraszamy na nasze wyprawy po Afryce w niesamowite i wciąż mało znane miejsca.
termin:
od 2013-05-01
do 2013-10-31
cena od:
8000 PLN

szczegóły

Rejs weekendowy na Zatoce Gdańskiej

Stażowe rejsy weekendowe po Zatoce Gdańskiej to trzydniowa przygoda pod żaglami. Wyprawę rozpoczynamy o godzinie 1130 spotkaniem w naszej szkole, a kończymy w niedzielę około godziny 1600.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Tatry Wysokie-Słowacja-przejście turystyczne

Tygodniowe przejście turystyczne przez całe słowackie Tatry Wysokie od schroniska do schroniska. Wyżywienie w schroniskach.Potrzebne dobre wyposażenie turystyczne i średnia kondycja.
organizator:
Robert Róg 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

1000 zakrętów Mozeli LIGHT

Mozela zaczyna swoją podróż w południowych Wogezach. My powitamy towarzyszkę podróży u podnóża gór we francuskim Metz – stolicy Lotaryngii.
Przepięknym szlakiem wiodącym doliną rzeki, z nieskończoną ilością zakrętów, będziemy poruszać się zgodnie z jej biegiem aż do ujścia do Renu w okolicach Koblencji.Charakterystyczna dla regionu jest ogromna ilość winnic tworzących malownicze tarasy. Wytwarzany tu Riesling to największy skarb regionu, jedno z najbardziej znanych białych win świata.
Dolina Mozeli ukrywa poza tym wiele skarbów pozostawionych przez poprzednie cywilizacje panujące w regionie – rzymskie zabudowania w Trewirze, willa Longuich, czy zamki takie jak Landshut czy Cochem.
Żegnając Mozelę w Koblencji udamy się do Bingen wzdłuż Renu.
Górna dolina środkowego Renu to niesamowita różnorodność – zbocza gór skąpane w wodach rzeki oraz ogromna ilość pałaców, twierdz i zamków (jest ich na tym odcinku ponad 40!). Ze względu na szczególne walory krajobrazowe ten odcinek doliny Renu został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Zachwycające widoki i wspaniała przygoda gwarantowane!
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Arnhem - Gouda - Amsterdam - Texel

Holandia to kraj wiatraków, żółtego sera, tulipanów i oczywiście rowerów.
Podczas naszej wycieczki udamy się do najpiękniejszych zakątków kraju. Sieć ścieżek rowerowych należy do najlepszych w Europie, na czele z miastem Groningen, które otrzymało tytuł najbardziej przyjaznego rowerzystom miasta Europy (4. miejsce na świecie). Drogi rowerowe zaprowadzą nas w każde miejsce w kraju. Pytanie o obecność ścieżki rowerowej jest bezcelowe... Holendrzy odpowiadają najczęściej „w Holandii wszędzie są ścieżki rowerowe”. Niezależnie od tego gdzie się udajemy.

 

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Polska, Niemcy, Czechy, Austria

Zapraszamy na rowerową przygodę do krainy piva i knedlików. Naszą wyprawę rozpoczniemy w przygranicznym Zgorzelcu, skąd dobrze przygotowanym szlakiem udamy się wzdłuż Nysy na południe. Znaczną część podróży będziemy kontynuować wzdłuż Łaby i Wełtawy.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

BUŁGARIA 2013 ? ALL INCLUSIVE

Hotel został wybudowany w 2010 roku i wręcz pachnie nowością. Usytuowany jest nad Morzem Czarnym. W hotelu czynna jest restauracja zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna, bar all inclusive oraz bar płatny. Korzystać można z dwóch basenów, jeden z nich to basen ochraniany przez ratownika, drugi usytuowany przepięknie na II kondygnacji budynku jest do dyspozycji jedynie osób dorosłych. W hotelu codzień odbywają się animacje hotelowe oraz regularne show wieczorne dla wszystkich. Na terenie całego kompleksu jest dostęp do internetu bezprzewodowego.
organizator:
BiuroPodróży Adara 
termin:
od
do
cena od:


szczegółydebug search time: 0,11136317253113 msec sec