woda - Lista wyjazdówFiltrowanie wyników:
WINDSURFING- Kursy tygodniowe

Szkolenie odbywają się w niewielkich grupach 4-6 osobowych. Zajęcia prowadzone są w godz 9 -11 oraz 17-19, od poniedziałku do niedzieli. Każdy uczestnik do swojej dyspozycji dostanie kompletny sprzęt windsurfingowy dostosowany przez instruktora do warunków wiatrowych oraz swoich możliwości. Wszyscy kursanci mają obowiązek pływania w czasie zajęć w kamizelkach asekuracyjnych. Zajęcia na wodzie odbywają się pod asekuracją łodzi motorowej.
termin:
od 2013-07-04
do 2013-08-31
cena od:
699 PLN

szczegóły

Kitesurfingowy wyjazd szkoleniowy ? październik 2013

Położenie
Hotel oddalony ok.25 km od lotniska.
200 m od hotelu, przy lagunie. Piaszczysta, prywatna plaża znajduje się ok. 1 km od hotelu. Dojazd do prywatnej plaży bezpłatnym busem hotelowym. Parasole, materace, leżaki i ręczniki bezpłatne.

Warunki mieszkaniowe

W 6 budynkach: 166 pokoi standardowych, w tym 14 pokoi dla niepełnosprawnych i 11 pokoi dla niepalących.

Pokoje

Klimatyzacja indywidualna, TV, telefon, suszarka (na życzenie), sejf (bezpłatny), minibar (płatny), prysznic, wykładzina lub terakota, balkon, taras lub balkon francuski w 70% pokoi. Basen odkryty, 2 zjeżdżalnie (wspólne z hotelem The Three Corners Rihana Resort), animacje, tenis stołowy, siatkówka plażowa, miniboisko do piłki nożnej, aerobik, rzutki. Płatne: salon piękności (w hotelu Rihana), siłownia, sauna, łaźnia turecka, masaż, solarium, jacuzzi, kort tenisowy, oświetlenie kortów, rakiety i piłki do tenisa, lekcje tenisa, surfing, rowery wodne, dyskoteka, mini golf, golf, bilard, jazda konna, kitesurfing

Dla dzieci

Brodzik, animacje, miniklub, opiekunka (płatna), plac zabaw, krzesełka w restauracji, łóżeczka (na życzenie).

Do dyspozycji gości

Restauracja w hotelu Rihana Resort, bar, sala konferencyjna, sejf w recepcji. Płatne: pralnia.


 

termin:
od 2013-10-01
do 2013-10-31
cena od:
2290 PLN

szczegóły

KAŻDEGO NAUCZYMY WINDSURFINGU

Grupowe kursy tygodniowe to najkorzystniejsza dla Was forma szkolenia. Jest to relatywnie najtańsza opcja w naszej ofercie, a jednocześnie kursant, pozostając pod okiem instruktora, spędza na desce cały tydzień, i ma wystarczająco dużo czasu, aby przyswoić sobie podstawowe tajniki WINDSURFINGU.
Na tygodniowym kursie grupowym będziecie mieli wystarczająco dużo czasu i możliwości aby zorientować się czym jest windsurfing oraz przesiąknąć jego wspaniałym klimatem. Gwarantujemy wesołą atmosferę w bazie, liczne niespodzianki oraz pozytywne spontaniczne akcje.
Szkolenie rozpoczyna się w każdy poniedziałek, a kończy w niedzielę.
Kurs tygodniowy to propozycja dla osób zarówno początkujących, jak i średnio-zaawansowanych.
organizator:
Lsurf 
termin:
od 2013-07-03
do 2013-09-02
cena od:
465 PLN

szczegóły

Kursy Kiteserfingowe

Kursy Kiteserfingowe
Szkolimy według międzynarodowych standardów IKO (International Kiteboarding Organization) na nowym i bezpiecznym sprzęcie. Aby zwiększyć efektywność zajęć, w ramach kursu grupowego szkolimy jedynie 2 osoby, co w bardzo istotny sposób nas wyróżnia i znacząco podnosi poziom szkolenia. Każdy kursant ma możliwość uzyskania licencji IKO określającej zdobyte umiejętności, a także dającej możliwość wypożyczenia sprzętu. W ramach zajęć zapewniamy niezbędny sprzęt do przeprowadzenia zajęć – latawiec i deskę kitesurfingową. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania – od zupełnie pierwszych kroków po naukę skomplikowanych ewolucji. Nasi instruktorzy to doświadczona kadra, a także zawodnicy. Po odbytym kursie w naszej szkole oferujemy rabat na wypożyczenie sprzętu.

termin:
od 2013-07-01
do 2013-09-08
cena od:
590 PLN

szczegóły

Jachtowy sternik morski- szkolenie

Patent Polskiego Związku Żeglarskiego. Upoważnia do prowadzenia jachtów na jeziorach i wszystkich morzach zamkniętych. Jego zdobycie nie wymaga posiadania patentu żeglarza jachtowego, jednak konieczne jest udokumentowanie zdobytego doświadczenia w rejsach morskich (200 h w co najmniej dwóch rejsach pelnomorskich potwierdzonych opiniami z rejsu). Nasza szkoła zapewnia doskonałe przygotowanie do egzaminu oraz umożliwia wypływanie lub dopływanie niezbędnych godzin.
termin:
od 2013-07-01
do 2013-10-27
cena od:
950 PLN

szczegóły

Qualified Crew ISSA -szkolenie na Zatoce Gdańskiej - Gdynia

W sposób atrakcyjny, prosty, ciekawy i nie zabierający nadmiaru czasu, nauczamy Was bezpiecznego żeglarstwa i motorowodniactwa. Pod okiem naszych instruktorów możecie też rozwijać i doskonalić swoje umiejętności na kursach specjalistycznych. Stosujemy nowoczesne metody nauczania a uczestnicy naszych kursów otrzymują bezpłatnie materiały szkoleniowe. Dla chętnych zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie o różnym standardzie, zniżki w sklepach żeglarskich, pubach i restauracjach. Oferujemy też liczne promocje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.
termin:
od 2013-06-20
do 2013-10-27
cena od:
200 PLN

szczegóły

Szkolenie z kiteboardingu

Jeśli lubisz czuć przypływ adrenaliny, szukasz nowych wrażeń to w wietrzne dni jako alternatywę od utartych schematów proponujemy zabawę z latawcem, czyli kiteboarding. Kiteboarding to sport ekscytujący i bardzo efektowny. Jego możliwości są nieporównywalne z żadnym innym sportem wodnym. Wykonywane przez rajderów triki wyglądają bardzo ekstremalnie i czasami graniczą ze zdrowym rozsądkiem. Jednakże, wszystkie te wysokie skoki i popisy akrobatyczne wykonywane są przy zastosowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
organizator:
4 Surf Mariusz Korlak 
termin:
od 2013-06-13
do 2013-09-30
cena od:
360 PLN

szczegóły

Szkolenie z windsurfingu

Windsurfing to jeden z najbardziej ekscytujących i widowiskowych sportów wodnych. Łączy w sobie zalety surfingu i ekstremalnego żeglarstwa dając, uprawiającym go osobom, poczucie panowania nad siłami natury – wiatrem i wodą. Współczesny sprzęt windsurfingowy umożliwia początkującym opanowanie podstawowych umiejętności zaledwie w kilka godzin. Kolejny etap to nauka pływania przy silniejszym wietrze, z większą prędkością (tzw. pływanie w ślizgu) i wreszcie windsurfing ekstremalny przy bardzo silnym wietrze i na zafalowanym akwenie.
organizator:
4 Surf Mariusz Korlak 
termin:
od 2013-06-13
do 2013-09-30
cena od:
800 PLN

szczegóły

Wędkowanie w Mongolii - tajmen, szczupak, okoń, lipień bajkalski

Zudziło Cię wędkowanie w stawie nieopodal? masz dość karpi i leszczy? Mongolia wzywa! a z nią egzotyczne widoki, atmosfera i ryby!
organizator:
Murun Mongolia 
termin:
od 2013-08-01
do 2013-09-15
cena od:
1015 EUR

szczegóły

Nepal dla Aktywnych - 19 dni

19-dniowy wyjazd dla tych, którzy lubią ruch i zabawę na świeżym powietrzu. Poznamy zabytki Nepalu, ciekawe miejsca, przeżyjemy niezpomnianą przygodę na raftingu i nacieszymy oczy wspaniałymi górskimi widokami.
organizator:
Destination Kathmandu 
termin:
od 2013-06-01
do 2013-10-31
cena od:
3799 PLN

szczegóły

Kurs Kitesurfingu - godziny indywidualne

Zajęcia prowadzone są indywidualnie w systemie 1/1. Wtedy najbardziej efektywnie przyswajasz sobie wiedzę i umiejętności związane z kitesurfingiem. Instruktor poświęca Ci 100% swojej uwagi. Nie musisz dzielić się latawcem z innym kursantem w czasie trwania zajęć. Jest to najefektywniejszy system szkolenia.
organizator:
Kitejunkies.pl 
termin:
od 2013-04-20
do 2013-09-30
cena od:
120 PLN

szczegóły

Kurs Kitesurfingu Medium SurfJunkie (IKO II)

Medium SurfJunkie pozwoli Ci użyć wszystkich umiejętności, które zdobyłeś na I level’u. Bądź gotów na wejście do wody! Kończąc II level zaczniesz pływać na desce i świat już zawsze będzie inny-podporządkowany kitesurfingowi!
organizator:
Kitejunkies.pl 
termin:
od 2013-04-20
do 2013-09-30
cena od:
600 PLN

szczegóły

Kurs Kitesurfingu Little SurfJunkie (IKO I)

Kurs Little SurfJunkie został stowrzony po to, żebyś bezpiecznie opanował kitesurfing. Nauczysz się jak rozwijać oraz podłączać latawiec, startować, sterować kitem w oknie wiatrowym, lądować, oraz jak wykorzystywać moc latawca do surfowania po wodzie.
organizator:
Kitejunkies.pl 
terminy: 2
od 2013-04-20
do 2013-09-30
cena od:
500 PLN

szczegóły

Kurs Kitesurfingu - From Zero To Hero (IKO I+II)

Dla tych, którzy są zdecydowani na naukę od zera w naszej szkole, przygotowaliśmy pakiet szkoleniowy łączący dwa podstawowe kursy: Mini SurfJunkie oraz Medium SurfJunkie .
organizator:
Kitejunkies.pl 
termin:
od 2013-04-20
do 2013-09-30
cena od:
1000 PLN

szczegóły

Szkolenie Kitesurfingowe

Kitesurfing – wiatr,  woda  i  słońce - to sport dla każdego kto kocha wiatr, wodne sporty ekstremalne. Wszystkich,  którzy   chcieliby spróbować tego fantastycznego sportu na szkolenia stacjonarne do Bazy Sportów Wodnych w Sułominie na Wyspie Wolin,  gdzie odbywają się nasze szkolenia oraz na naszych campach.
terminy: 6
od 2013-04-13
do 2013-09-30
cena od:
1000 PLN

szczegóły

Kilkudniowe rejsy na mazurach - czarter jachtu!

Mazury są bardzo atrakcyjnym rejonem żeglarskim. Głównych szlaków żeglownych jest ok. 200 km. Każdy kto pływa kilka lat po Mazurach jak szuka nowych miejsc to zawsze znajdzie. Nad zalewem Sulejowskim nie możemy się spotkać ze znakami wodnymi, śluzami czy kanałami a na Mazurach to codzienność.
organizator:
Horyzont 
termin:
od 2013-07-13
do 2013-08-17
cena od:
400 PLN

szczegóły

Szkolenia kitesurfingowe!

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz w dwu- i trzyosobowych grupach a także szkolenia dla firm. Szkolimy na nowym sprzęcie firm Ozone, Cabrinha, Mystic, Npx. Kursantom zapewniamy cały sprzęt niezbędny do nauki kitesurfingu oraz asekurację z łodzi motorowej.
terminy: 15
od 2013-04-12
do 2013-09-30
cena od:
1050 PLN

szczegóły

Kurs kitesurfingu w Dziwnówku!

Zapraszamy na szkolenia kitesurfingu w Dziwnówku!  Nasz akwen jest wyjątkowo sprzyjający dla osób uczących się zarówno kite jak i windsurfingu. W odległości 400m od lądu na całej szerokości linii brzegowej woda jest płytka - zaledwie do kolan, co stwarza bardzo dobre warunki do nauki i szkolenia. Podłoże jest piaszczyste, woda przejrzysta. Zapraszamy wszystkich , którzy lubią wyzwolić w sobie trochę adrenaliny.
organizator:
AR-SPORT 
terminy: 3
od 2013-05-30
do 2013-09-30
cena od:
140 PLN

szczegóły

Szkolenia windsurfingowe - indywidualne i grupowe w Kryspinowie!

Zapraszamy do naszej bazy windsurfingowej - nasza szkoła znajduje się na dużym zbiorniku w Kryspinowie tylko 10 km,. od centrum Krakowa. Znajdziecie nas nad zalewem pomiędzy zjeżdżalnia a karczmą "Rochatyna" w dawnym budynku WOPR-u.
organizator:
AR-SPORT 
termin:
od 2013-05-06
do 2013-09-30
cena od:
399 PLN

szczegóły

Szkolenia windsurfingowe w Dziwnówku - indywidualne i grupowe

Nasza szkoła windsurfingu Dziwnówek znajduje się nad  brzegiem zatoki Jeziora Wrzosowskiego tuż za kościołem. Prowadzimy zajęcia z windsurfingu, kitesurfingu dla początkujących oraz zaawansowanych. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu wodne (kajaków i rowerków wodnych). Indywidualne i grupowe szkolenia windsurfingowe w Dziwnówku! 
organizator:
AR-SPORT 
termin:
od 2013-06-03
do 2013-09-30
cena od:
399 PLN

szczegółydebug search time: 0,22164797782898 msec sec