pozostałe - Lista wyjazdówFiltrowanie wyników:
Baśniowy weekend dla rodziny w Zamku Rycerskim

XV-w. Zamek Rycerski w Krągu - Hotel PODEWILS położony w krainie lasów i wzgórz, z dala od gwaru miast, w miejscu, które natura obdarzyła czystymi jeziorami.
Zamek w Krągu to jeden z najciekawszych i największych obiektów zabytkowych w Polsce. Od 1996 roku w zamkowe podwoje zaprasza Hotel Podewils, który pomimo nowoczesności swoim stylem zachowuje ducha XV wieku.
organizator:
Hotel Podewils sp. z o.o. 
termin:
od 2012-08-10
do 2012-09-30
cena od:
296 PLN

szczegóły

Smak krymskiego szampana

W Sonetach krymskich Adam Mickiewicz pisał: ” Chcę odurzyć się, upić tym wirem obrazów”. A obrazy jawią się same, wystarczy wymienić nazwy: Bakczysaraj, Jaskółcze Gniazdo, Złote wrota, Ałupka… i może mniej potocznie znane: Czufut Kale, Chersonez, Sudak, Kurhan carski, Pantipakajon… Obrazy są wielowarstwowe, niezwykle przestrzenne...
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Tam, gdzie szum Prutu, Czeremoszu

"Na samym rogu tej starej mapy jest kraj, do którego tęsknię.Jest to ojczyzna jabłek, pagórków, leniwych rzek, cierpkiego wina i miłości. Niestety wielki pająk rozsnuł na nim swą sieć i lepką śliną zamknął rogatki marzenia." ( Zbigniew Herbert KRAJ)
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Duńska, nie tylko sielanka

Wyspy, morze, nieprzerwany ciąg piaszczystych plaż, słońce i nieco ostrzejszy wiatr, idealny do jazdy na rowerze. Sama przyjemność.
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Piękno górskich jezior

Prawdopodobnie najpiękniejsza i nie bardzo trudna trasa rowerowa Szwajcarii nr 9 – szlakiem 9 jezior i 10 kantonów. Początek w Niemczech, przejazd przez Austrię. Zwiedzenie całego Liechtensteinu. I Szwajcaria zupełnie w poprzek ale najciekawszym, narodowym szlakiem !
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Rowery szosowe Wyjazdy grupowe Tour de Dolomiti

Wyjazdy grupowe na rowerach szosowych i trekkingowych. Programy zostały przygotowane tak, by zadowolić zarówno wymagających rowerzystów, jak i osoby jeżdżące rekreacyjnie. Zaplanowaliśmy trasy, by były bardzo atrakcyjne turystycznie, jak i zapewniały pełne bezpieczeństwo i możliwość alternatywnego transportu w przypadku zmęczenia, kontuzji lub awarii roweru.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Bled i Triglav- Słowenia

Wyprawa stacjonarna (jedno miejsce noclegowe).
Wyprawa po przepięknych okolicach jeziora Bled oraz Triglawskiego Parku Narodowego.

Stopień trudności: średnio łatwa
Charakterystyka trasy: Duża różnorodność tras. Proponowane trasy odpowiednie dla rowerów trekkingowych oraz MTB. Udział w wycieczkach rowerowych jest dobrowolny. Każdorazowo można dopasować trasę do własnych możliwości. Trasa wymaga podstawowej sprawności fizycznej.
Dystans dzienny: ok. 50 - 70 km
Długość trasy: ok. 300 km
Suma przewyższeń: ok. 5500 m
Uwaga: powyższe dane mają charakter orientacyjny. Należy pamiętać, że pilot każdorazowo dopasowuje trasę do możliwości i chęci grupy z uwzględnieniem warunków pogodowych.

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Zielono mi na wyspach- Wyspy Owcze

Wyspy Owcze to archipelag na północnym Atlantyku. W jego skład wchodzi 18 wysp (w tym 17 zamieszkanych). Znaczna odległość od innego lądu (od Szetlandów archipelag dzieli 300km) wpłynęła na izolację kulturową tego miejsca. Wyspy Owcze nigdy nie uzyskały statusu niezależnego państwa.
W czasach Wikingów przechodziły pod panowania różnych państw aby w końcu stać się terytorium autonomicznym Danii. Farerczycy wolą pozostać poza wpływem przybyszy z kontynentu.
Podczas wyprawy odwiedzimy miejsca, które wyglądają bajkowo nierealnie. Zieleń trawy, tradycyjnie obecnej na
również na dachach domów, kontrastująca z szarością skał i błękitem morza robi oszałamiające wrażenie. Postaramy się, zgodnie ze zwyczajami i kulturą, uchylić chociaż rąbka farerskiej tajemnicy.
Wymagania stawia pogoda – aby nie być zaskoczonym trzeba być przygotowanym na każdą aurę.
Wyprawa rowerowa to niecodzienny sposób na poznanie tego wyjątkowego miejsca. Dodatkowego smaku wyprawie dodaje fakt, że niewiele osób może poszczycić się zdobyciem Wysp Owczych na rowerze.
Niecodziennymi atrakcjami na Wyspach mogą być przeloty helikopterem wzdłuż klifów sięgających 700m czy przejażdżka morska szybkim pontonem lub tradycyjnym szkunerem.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Drezdeńska gwiazda- Niemcy

Drezno, stolica Saksonii, to miasto szczególne. Doszczętnie zniszczone pod koniec wojny wskutek alianckich nalotów powstało dumnie z gruzów. Pieczołowicie odbudowywano najcenniejsze zabytki miasta: perłę w drezdeńskiej koronie, znany na całym świecie – Zwinger, Frauenkirche, Rezydencja Wettynów, operę Sempera czy Orszak Książęcy. Przy odbudowie miasta nie zapomniano o rowerzystach, którzy dziś do dyspozycji mają niemal rowery autostrady w całym mieście! Nie należy zapominać, że przez Drezno prowadzi jeden z flagowych rowerowych szlaków Europy, mający ponad 1220km długości Elberadweg – Szlak wzdłuż Łaby.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

WCZASY W AUSTRII - 7 DNI

Oferta skierowana głównie do rodzin z dziećmi. Razem czyli osobno - co to znaczy? Dzieci mają zapewniony całodzienny, aktywny program sportowo-animacyjny pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej (szczegóły w ofercie poniżej), a rodzice... - czas dla siebie (wycieczki, wspinaczka, rowery, paralotnie, konie, rafting... lub pełny relaks nad jeziorkiem przy hotelu).

Każdy uczestnik otrzymuje STUBAI-CARD upoważniającą do korzystania z wielu atrakcji turystycznych Doliny Stubai (szczegóły w ofercie poniżej).

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

EH Summer Camp w Tignes - wyjazd na lodowiec w środku lata!!!

Wyjazd, który Wam proponujemy to nietypowa letnia przygoda. Gdzie w środku lata możesz rozwijać swoje umiejętności snowboardowe i narciarskie.

Jeszcze lepiej w lato, niż zimą! Nie wierzysz w to? Sprawdź to sam. Narty i snowboard latem z EHschool na lodowcu w TIGNES
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Wyprawa rowerowa przez dziką, odludną krainę... - Hiszpania i Purtugalia!

Hiszpania, Portugalia Andaluzja, Algarve, Baixo Alentejo Wyprawa prowadząca z kwintesencji Andaluzji - Sevilli na dzikie, zapomniane pogranicze. Pustymi, meandrującymi drogami wśród dębów korkowych, odkrywając średniowieczne wioski i odludne, górskie mieściny na klifowe wybrzeże Oceanu, na spotkanie z niebywałymi klimatami Lizbony... Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Wiosenny raj na ziemi - wycieczka rowerowa po Purtugalii!

Portugalia Costa Lizbona, Alentejo, Algarve Zaiste powiadamy, a przecie byliśmy już wiele razy i na wiele sposobów : Cudniej już być nie może ! Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Lazur wody po stronie serca ... - wycieczka rowerowa po Lazurowym Wybrzeżu!

Włochy, Monako, Francja Liguria, Prowansja -Lazurowe Wybrzeże Prowansja jest krainą, którą można odkrywać na wiele sposobów. Chłonąć wzrokiem świetliste pejzaże, czuć zapach kwitnących krzewów migdałowych, dojrzewających pomarańcz i cytryn, które ze smakiem można skosztować. Poddawać się delikatnie rozgrzewającym promieniom słonecznym i subtelnej nadmorskiej bryzie... Rowerowy przejazd ze słynnego Portofino przez San Remo ( tuż po festiwalu...) umożliwi porównanie w włosko-francuskiego wyścigu o prymat w tym regionie Morza Śródziemnego. Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Jesienny raj na ziemi - wycieczka rowerowa w Portugalii!

Portugalia Costa Lizbona, Alentejo, Algarve Mamy przeogromną przyjemność corocznie, już od 8 lat odwiedzać jesienią przepiękne regiony południowej Portugalii. Alentejo, pozostając z boku wielkiej historii królestwa zachowało swój naturalny, oryginalny koloryt. Tu można poczuć odległą ale wciąż obecną w każdym zaułku potęgę dawnej siły armady Henryka Żeglarza jak i ogromny trud przetrwania w chłostanych morskim wiatrem jałowych ziemiach. Można zaszyć się w gmatwaninie wąskich uliczek lizbońskiej Alfamy i wsłuchać się w tęskne brzmienia fado.... Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

W gorącym rytmie flamenco - wyprawa rowerowa po Hiszpanii!

Hiszpania Andaluzja Afryka i Europa zbliżają się na tej ziemi pełnej kontrastów. Z łagodnym klimatem, złocistymi plażami, stromymi łańcuchami górskimi, przestrzennymi równinami oraz miastami i białymi miasteczkami przebogatymi w zabytki. Z fantastyczną mieszanką kulturową ! Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

U podnóża Ardenów Bike&Boat - wycieczka rowerowa po Francji!

Francja Alzacja, Lotaryngia Niebywała wyprawa rowerem i barką po najpiękniejszej francuskiej krainie - Alzacji, urokliwej Lotaryngii, startując z Petite France - Małej Francji z systemem kanałów w Strasburgu,po drodze zachwycając się najwspanialszym projektem urbanistycznym w Europie - Nancy, siedzibie księcia Stanisława Leszczyńskiego. Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

El Camino - wyprawa rowerowa nie tylko winnicami!

Francja,Hiszpania Navarra, Rioja, Castilla Leon, Galicia To niezapomniane wrażenia, fascynujące widoki, warte zwiedzenia miasta, romańskie kościoły, rzymskie mosty i dla niejednego spełnienie poszukiwań własnego ja. Szlak Św. Jakuba to piękna trasa dla rowerzysty i głębokie doznania dla każdego ...Wrześniowe winnice pełne dojrzewających winogron... Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Smak krymskiego szampana - wyprawa rowerowa na Krym!

Ukraina Krym W Sonetach krymskich Adam Mickiewicz pisał: ” Chcę odurzyć się, upić tym wirem obrazów”. A obrazy jawią się same, wystarczy wymienić nazwy: Bakczysaraj, Jaskółcze Gniazdo, Złote wrota, Ałupka… i może mniej potocznie znane: Czufut Kale, Chersonez, Sudak, Kurhan carski, Pantipakajon… Obrazy są wielowarstwowe, niezwykle przestrzenne... Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Tam, gdzie szum Prutu, Czeremoszu - wyprawa rowerowa na Ukrainie!

Ukraina Pokucie, Bukowina, Podole "Na samym rogu tej starej mapy jest kraj, do którego tęsknię.Jest to ojczyzna jabłek, pagórków, leniwych rzek, cierpkiego wina i miłości. Niestety wielki pająk rozsnuł na nim swą sieć i lepką śliną zamknął rogatki marzenia." ( Zbigniew Herbert KRAJ) Wyżywienie, zakwaterowanie, transport!
organizator:
Biuro Podróży EAGLE 
termin:
od
do
cena od:


szczegółydebug search time: 0,18868398666382 msec sec