paralotniarstwo - Lista wyjazdówFiltrowanie wyników:
Szkolenie uprawniające do lotów z pasażerem (CP)

Szkolenie do uprawnień dodatkowych wpisywanych do świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotniowego, Uprawnienie do lotów z pasażerem (CP)
termin:
od 2013-04-06
do 2013-12-01
cena od:
1500 PLN

szczegóły

Szkolenie uprawniające do lotów na motoparalotniach (PPGG)

Nauczenie pilota lub pilota - ucznia latania na motoparalotni. Po zakończeniu szkolenia, szkolony powinien opanować wszystkie elementy związane ze startem , lotem, lądowaniem, sytuacjami niebezpiecznymi oraz lotami nawigacyjnymi. Winien opanować przygotowanie motoparalotni do lotu i obsługę sprzętu, łącznie z oceną jej zdatności oraz listę czynności przedstartowych.
termin:
od 2013-04-06
do 2013-12-01
cena od:
2000 PLN

szczegóły

Trening bezpieczeństwa na paralotni

Kurs bezpieczeństwa trwa dwa dni. Loty wykonywane są w kamizelkach ratunkowych, które zapewniamy wszystkim uczestnikom. Ponad to każdy z uczestników podczas lotu otrzymuje radio w hermetycznej, wodoodpornej obudowie.
termin:
od 2013-04-05
do 2013-12-31
cena od:
1000 PLN

szczegóły

Szkolenia lotnicze

Szkolenie lotnicze pozwalające na zdobycie licencji pilota samolotowego turystycznego.
organizator:
INFRABUD SP Z O.O. 
termin:
od 2012-10-31
do 2013-10-31
cena od:
29000 PLN

szczegóły

Lot szybowcem z pamiątkowym filmem video ? Rybnik / Śląskie

Zapraszamy na niezapomniany lot szybowcem za wyciągarką w sezonie lotniczym 2012(od kwietnia do końca października)
termin:
od 2013-04-01
do 2013-10-31
cena od:
247 PLN

szczegóły

Lot samolotem ultralekkim - Rybnik i okolice

Poczuj się wolny jak ptak lecąc samolotem ultralekkim (3Xtrim 450 lub Dynamic) w sezonie lotniczym 2012 (od kwietnia do końca października)
termin:
od 2013-04-01
do 2013-10-31
cena od:
147 PLN

szczegóły

Wyjazd do Francji połączony z lotami paralotnią!

Francja to idealne miejsce do lotów paralotnią! My wybraliśmy najlepsze zakątki, w których warunki zawsze dopisują!
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Wyprawa do Nepalu połączona z lataniem paralotnią!

Latamy w  Himalajach! Twoi rodzice nawet nie myśleli że mogą tam być a Ty będziesz tam latał. Loty żaglowe i termiczne wzdłuż masywu górskiego Sarangkot 1592 m n.p.m. i Sirkot. Ze startowiska rozciąga się wyjątkowa panorama  na szczyt Dhaulagiri,  Annapurnę II III i IV, na Lamadzong Himal oraz Machapuchare, Rybi Ogon.  Jest to bardzo dobre miejsce do przeskoku na tak zwaną Green Wall i  dalej  w wysokie partie Himalajów. W listopadzie w Nepalu jest 30 dni lotnych. Średnia podstawa chmur to 2200 do 2500 m, średnie noszenia 3-5 m/s. Temperatura w dzień 20 °C, w nocy 6 °C.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Szkolenie i lot zapoznawczy paralotnią!

Osoby, które nie są jeszcze do końca zdecydowane, czy chcą wziąć udział w kursie, czy po prostu chcą oderwć się od ziemi, zapraszamy do skorzystania z lotów zapoznawczych z instruktorem.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Szkolenie do lotów na paralotniach z napędem (PPG)

Nauczenie pilota lub pilota - ucznia latania na paralotni z napędem. Po zakończeniu szkolenia, szkolony powinien opanować wszystkie elementy związane ze startem, lotem, lądowaniem, oraz lotami nawigacyjnymi. Musi opanować obsługę sprzętu, listę czynności przed startowych oraz procedury bezpieczeństwa.  
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Seminarium przelotowe na Słowenii

Seminaria przelotowe adresowane są zarówno do pilotów, którzy pragną doskonalić swą taktykę przelotową, jak i do tych, którzy chcą latać zupełnie samodzielnie, ale mieć na wyjeździe zapewnioną pełną logistykę przelotową (dojazd, wjazdy na startowiska, zwózka z trasy). Bo każdy przelotowiec wie, jak miło wybrać się w dłuższy lot, gdy nie trzeba martwić się o samochód pozostawiony na startowisku ani o powrót z miejsca lądowania?
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Szkolenie Paralotniowe - etap III na Słowenii

Etap III to nauka latania żaglowego, termicznego i jednocześnie przelotowego. Kurs jest adresowany zarówno do osób zaczynających obcować z noszeniami, jak i do tych, którzy pragną doskonalić swoją taktykę przelotową. Zapraszamy też paralotniarzy, którzy chcą po prostu rekreacyjnie „podyndać” pod okiem instruktora. Na takie szkolenia najczęściej wybieramy się do Słowenii, Włoch i Austrii, gdzie góry są duże, doliny szerokie i bezpieczne, klimat ciepły, a kuchnia pyszna. Miejsca do latania oraz startowiska dobieramy do warunków meteorologicznych oraz umiejętności uczestników.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Szkolenie Paralotniowe - etap II

Etap II jest płynną kontynuacją etapu I i trwa 3 dni. Tym razem zapraszamy na wszystkie zajęcia na lotnisko. Każdy lot odbywa się teraz z wysokości nie mniejszej niż 200m. II etap to doskonalenie już zdobytych umiejętności, nauka figur do wytracania wysokości, wypracowanie nalotu (czyli czasu spędzonego w powietrzu) oraz przygotowanie do egzaminu na ŚK.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Szkolenie Paralotniowe - etap I

Kurs podstawowy trwa 4-5 dni lotnych, jest to Etap I szkolenia. Jest jeszcze Etap II po ukończeniu którego zdajemy egzamin na Świadectwo Kwalifikacji. Zakres szkolenia określa "Program Szkolenia" zatwierdzony przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Podaje on minimum wiedzy, które powinien posiadać pilot kończący szkolenie każdego z etapów, ale my jesteśmy nadgorliwi i przekraczamy plan. Wynika to z faktu, że latamy później obok swoich wyszkolonych już kursantów i wolimy, żeby byli to porządni piloci. W związku z tym nikt nie obiecuje, że będzie łatwo (i dotrzymuje słowa).
termin:
od
do
cena od:


szczegółydebug search time: 0,39961981773376 msec sec