wodospady - Lista wyjazdówFiltrowanie wyników:
Mazury 2013-rejsy żeglarskie i czartery

Super komfortowe jachty: Janmor, Twister, Tango720 

Rejsy mają charakter wędrowny, co oznacza, że uczestnicy płynąc i szkoląc się na jachcie pokonują wyznaczoną trasę. W grupie płyną jachty oznaczone flagami, mające kontakt ze sobą poprzez radiotelefony. Trasa rejsu dostosowana jest do wieku, możliwości uczestników oraz warunków atmosferycznych. Rejsy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Na 7 uczestników przypada Instruktor-wychowawca, który przez cały czas stara się służyć radą i pomocą. Impreza przygotowana jest zarówno dla tych, którzy zdobyli już patent żeglarza i chcieliby sprawdzić się na mazurskich szlakach, jak i dla tych, którzy z żeglarstwem nie mieli jeszcze do czynienia, ale chcieliby poczuć wiatr w żaglach i poczuć się choć przez chwilę „wilkami morskimi”. Nad całością czuwają doświadczeni Instruktorzy żeglarstwa, sternicy, kapitanowie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie -urocze i dzikie zakątki Mazur, niespotykane atrakcje turystyczne, piaszczyste bindugi, wspaniałe porty mazurskie - te małe, jak i te całkiem okazałe, dźwięk gitary przy ognisku, szanty w tawernie, dyskoteki, pływanie wpław, konkursy, gry, zabawy i wiele innych atrakcji.

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Student Kite & Wind Camps ? obozy szkoleniowe dla studentów

* solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe (w trybie 2 sesji dziennie) na każdym poziomie zaawansowania (w tym także zajęcia freestyle!)
* zajęcia dodatkowe: wakeboard (przy użyciu specjalistycznej motorówki z tzw. "wieżą"), narty wodne, skimboard, batut, rowery, warsztaty rolkowe i Dj’ejskie oraz wiele innych...
* strefa chilloutu: beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów, gry terenowe, warsztaty fotograficzne i inne....
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Youth KITE & WIND CAMPS ? obozy szkoleniowe dla młodzieży

Youth KITE & WIND CAMPS – obozy szkoleniowe dla młodzieży
* solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe (w trybie 2 sesji dziennie) na każdym poziomie zaawansowania (w tym także zajęcia freestyle!)
* zajęcia dodatkowe: wakeboard (przy użyciu specjalistycznej motorówki z tzw. "wieżą"), narty wodne, skimboard, batut, rowery, warsztaty rolkowe i Dj’ejskie oraz wiele innych...
* strefa chilloutu: beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów, gry terenowe, warsztaty fotograficzne i inne...
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Włochy - ADRIATYK - Bibione - Apartament MALTA, RODI, ELBA, ISCHIA***

BIBIONE to modny kurort wakacyjny usytuowany nad Adriatykiem, ok. 90 km od Wenecji, pomiędzy miejscowościami Caorle i Grado.

Składa się z trzech głównych dzielnic: 


Spiaggia (dzielnica centralna) z największą ilością sklepów, restauracji, barów, w jej granicach leży również spokojniejsza część -  Lido dei Pini;
 
Lido del Sole (zielona, spokojniejsza, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Spiaggi, chętnie wybierana zarówno przez szukających bardziej kameralnego wypoczynku jak i osoby aktywne, a przy tym ceniące dobry standard zakwaterowania); 

Pineda (dla ceniących spokojny wypoczynek i tych, którym nie przeszkadza usytuowanie z dala od centrum miasta).  

organizator:
Italia Travel Service 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Włochy - Bibione - Wakacyjny raj wczasy w super cenach!!!

BIBIONE – miasteczko wakacyjne ze wspaniałą , naturalną, długą na ok. 8 km plażą. Położone zaledwie 90 km od Wenecji, nad północnym Adriatykiem. Świetne miejsce dla ludzi w każdym wieku. Rodziny z dziećmi doceniają bardzo dobrą infrastrukturę miasta, łagodnie opadający brzeg morza, piaszczystą plażę o szerokości nawet do 300 m, bliskość sklepów, restauracji, pizzerii, lunaparku. Inni chętnie korzystają z licznych imprez kulturalnych, wypożyczalni  sprzętów sportowych, terenów rekreacyjnych, ścieżek spacerowych i rowerowych i mnóstwa sezonowych atrakcji. Dużym plusem jest dogodne usytuowanie miasta, w regionie Veneto, w którym każdy znajdzie coś ciekawego do zobaczenia, odwiedzenia, poznania.
organizator:
Italia Travel Service 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Wczasy dla rodzin ,Wczasy dla Seniorów ,Wczasy dla matek z małymi dziećmi- dzieci do lat 3 pobyt gratis

Dojazd  autokarem, wspaniała opieka, zakwaterowanie w Hotelu ***, pokoje 2,3 4 sobowe wg zamówienia, 150 m od morza -szerokie piaszczyste plaże , zagospodarowane  w place zabaw, wc i prysznice, wyżywienie HB-/2x dzennie/ włoska kuchnia , opieka rezydenta, ubezpieczenie NNW i KL
organizator:
BiuroPodróży Adara 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Włochy, Obóz ? kolonia dla dzieci i młodzieży o profilu sportowym 2013

Hotel*** na Riwierze Adriatyckiej w miejscowości CESENATICO,     włoska kuchnia – wyżywienie w restauracji, przejazd autokarem, wycieczki, fachowa opieka, – wspaniała atmosfera!, blisko morza –piękne piaszczyste plaże,
Można płacić w RATACH

organizator:
BiuroPodróży Adara 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

OBÓZ MŁODZIEŻOWY NA SŁOWACJ- Jedziemy po zdrowie

Ośrodek  znajduje sie na terenie slowackiej Malej fatry 18 km od miasta Žilina i  4 km od miasta uzdrowiskowego Rajeckie Teplice,w dzielnicy Kunerad.
Obiekt usytuowany jest w pośrod lasow iglastych ,w wysokości 600 m nad poziomem morza oraz 5 km od sczytu Wielka Laka (1455 m)
organizator:
BiuroPodróży Adara 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Rejsy turystyczno- stażowe: Mazurska przygoda

Rejsy turystyczno - stażowe są przeznaczone dla osób zarówno chcących "dopływać" brakujące godziny, jak i tych, którzy mają ochotę przeżyć niezapomniane chwile na otwartym morzu.

W trakcie rejsu przewidziane są dłuższe - niż w przypadku rejsów stażowych - postoje w portach pozwalające na poznanie uroków nadmorskich miast i miasteczek. W trakcie rejsów można skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszego instruktora. Każdy załogant będzie w sposób aktywny uczestniczył w prowadzeniu rejsu, o jakiejkolwiek nudzie nie ma mowy. 

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Motorowodny sternik morski- szkolenie

Patent Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego dający możliwość uprawianIa poważnego motorowodniactwa. Posiadacz tego patentu ma prawo prowadzić wszystkie motorówki, skutery wodne, RIB-y na wodach śródlądowych i wszystkich akwenach morskich o każdej porze dnia i nocy. Aby go zdobyć nie trzeba mieć patentu sternika motorowodnego.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

INLAND SKIPPER ISSA W Gdyni- szkolenie na Zatoce Gdańskiej - Gdynia

Certyfikat umiejętności Międzynarodowej Federacji Szkół Żeglarskich - ISSA (International Sailing Schools Association). Poświadcza umiejętność samodzielnego prowadzenia jednostek żaglowych na śródlądziu. Potwierdza, iż osoba, która go posiada ma wystarczające umiejętności i wiedzę, aby w sposób bezpieczny i odpowiedzialny kierować jachtem.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

ŻEGLARZ JACHTOWY NA MAZURACH- SZKOLENIE

Podstawowy patent Polskiego Związku Żeglarskiego, pozwalający samodzielnie prowadzić jednostki żaglowe. Nie tylko jest wymagany prawnie, ale przede wszystkim potwierdza, iż osoba która go posiada ma wystarczające umiejętności i wiedzę, aby w sposób bezpieczny i odpowiedzialny kierować jachtem. Szkolimy na jachtach typu Maxus 28.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

WKL STUDENTS KITE & PARTY 2013

Nasz obóz adresowany jest do osób pełnoletnich (uczniów/studentów) chcących aktywnie spędzić czas wakacyjny na Helu. Nastawionych nie tylko na gorące imprezy na półwyspie ale zdecydowanych na zdobycie nowych umiejętności jakimi jest kitesurfing/wakeboard/surfing/…… . W skład zajeć wchodzi szkolenie kitesurfingowe (w zalezności od warunków waitrowych), wakebaord, skimboard, surfing...W naszej bazie mamy mini rampę i wake park z przeszkodami. Zapraszamy nie tylko tych którzy „zaczynają od zera” , ale i tych co „ kiedyś coś próbowali ”. W ciągu dnia pływamy, wieczorem imprerzujemy. Śpimy w przyczepach ustawionych bezpośrednio w bazie, dzięki czemu inetgracja z instruktorami i wszystkimi naszymi znajomymi następuje szybko i skutecznie.
organizator:
Board and kite 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

WKL KIDZ KAMP- Od 9 do 15lat

Nasze obozy mają być adresowane do młodych, wysportowanych i ambitnych dzieci. Z pewnością nie chcemy organizować kolejnych na Helu obozów pod tytułem: "Rodzic zapłacił i ma dziecko z głowy, a ono uważa się za pana świata i robi co mu się podoba, tylko nie to o czym mówi instruktor/wychowawca ".
organizator:
Board and kite 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Kurs Tygodniowy WIND&KITE

W tym roku pragniemy dostarczyć zupełnie nowych wrażeń - chcemy zaoferować Ci coś kompletnie nowego! Ekstremalny, niezwyły kurs dla osób z niewyczerpaną dawką energii!

Nasza nowa oferta to mieszanka windsurfingu i kite'a. Z "przesiadkami" różnie bywa, ale jeśli zaczynasz dopiero swoją surf-przygodę szybko nauczysz się jednego i drugiego sportu. To szansa by sprawdzić co podoba się Ci się bardziej! Nie zmarnuj jej...

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

EASY Student Camp - obozy studenckie 2013!

Jesteś studentem? Nie jesteś studentem ale masz ukończone 18 lat... ? Chciałbyś nauczyć się WINDSURFINGU lub KITESURFINGU i spędzić tydzień na Półwyspie Helski w doborowym studenckim towarzystwie?

Zapraszamy na EASY Student Camp -  wyjazd, który nie naruszy twojej studenckiej kieszeni a pozwoli na odbycie szkolenia WIND lub KITE Surfingowego na najwyższym poziomie!

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

EASY KID Camp - Obóz Windsurfingowy DLA DZIECI 2013

ASY Surf Center zaprasza na EASY KID Camp 2013 - obozy windsurfingowe specjalnie dla dzieci w wieku 8-12 lat! Przez kilka lat organizowania szkoleń i obozów dowiedzieliśmy się, czego od obozu oczekuje dzisiejsza młodzież oraz ich rodzice, dzięki czemu możemy zaoferować Wam wakacje, z których na pewno wrócicie zadowoleni.
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

Szkolenie na patent żeglarski

Zdobądź patent żeglarski i ciesz się wodnymi eskapadami.
Kurs przeprowadzany jest pod patronatem Polskiego Związku Żeglarstwa oraz ISSA Poland – Międzynarodowej Federacji Szkół Żeglarskich.
organizator:
Horyzont 
termin:
od
do
cena od:


szczegóły

WCZASY W AUSTRII - 7 DNI

Oferta skierowana głównie do rodzin z dziećmi. Razem czyli osobno - co to znaczy? Dzieci mają zapewniony całodzienny, aktywny program sportowo-animacyjny pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej (szczegóły w ofercie poniżej), a rodzice... - czas dla siebie (wycieczki, wspinaczka, rowery, paralotnie, konie, rafting... lub pełny relaks nad jeziorkiem przy hotelu).

Każdy uczestnik otrzymuje STUBAI-CARD upoważniającą do korzystania z wielu atrakcji turystycznych Doliny Stubai (szczegóły w ofercie poniżej).

termin:
od
do
cena od:


szczegóły

REJS STUDENCKI SZKOLENIOWY

Całe dnie pod żaglami, a wieczory przy ognisku.
organizator:
Róża Wiatrów 
termin:
od
do
cena od:


szczegółydebug search time: 0,17320799827576 msec sec