Zorbing! (inny)

Masz pytania? Napisz maila: kontakt@escapador.pl

cena od: 1000 PLNTerminy i cenyZadaj pytanie
Miejsce: Moczary / Polska
Zapraszamy serdecznie na zorbing!!!

Opis

Zorbing to stosunkowo nowy sport ekstremalny wymyślony w Nowej Zelandii. Nasza kula posiada 3 metrową średnicę zewnętrzną, wykonana jest z odpornego na przetarcia przezroczystego materiału. Kula posiada 2 wejścia przez które uczestnik wchodzi do wnętrza, zostaje przypięty pasami a ręce i nogi wkłada w specjalne otwory. Kulę można staczać ze stoku hamując na specjalnej siatce lub w wodzie. Kulę można również wykorzystywać na płaskim terenie podczas slalomów w których uczestnik " chomikuje " wewnątrz.

Do kuli posiadamy specjalną rampę o wysokości 6 metrów, dzięki niej kula może być wykorzysywana na płaskich terenach ( boisko piłkarskie, plaża, skwery, planty itp.).

Cena to 1000 zł/dzień bez rampy, 1500 zł za dzień z rampąZapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy która zajmuje się kompleksową organizacją eventów dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.Organizujemy imprezy integracyjne od 2002 roku, do tej pory tworzyliśmy lub współpracowaliśmy przy realizacji kilkudziesięciu projektów w całej Polsce. Specjalizujemy się w imprezach na terenie Bieszczad, Beskidu i Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Organizujemy pikniki firmowe nawet dla 10 osób, jak i konferencje dla kilkuset uczestników. Nasze imprezy realizujemy kompleksowo, od rezerwacji miejsc noclegowych, poprzez transport, dokumentację foto-video i gadżety reklamowe. Nasz zespół zasilają wykładowcy i absolwenci, psychologii i public relations z renomowanych polskich uczelni którzy zadbają o wizerunek Waszej firmy w trakcie imprezy i długo po niej.Zapewniamy : • kompleksową organizację imprezy od A do Z

 • sprzęt najwyższej klasy

 • wykwalifikowaną kadrę instruktorską (ratownicy GOPR, przewodnicy, żołnierze)

 • ubezpieczenie na całą imprezę

 • indywidualne podejście do każdego zlecenia

 • obsługę w języku angielskim

 • świetną zabawę i wspomnienia na wiele lat !!!
 • Posiadamy własne tereny rekreacyjne, w Moczarach k/Ustrzyk Dolnych mamy pole paintballowe, tor dla quadów, strzelnicę. Teren posiada wygodny parking, dużą wiatę grillową, toalety. W Czarnej posiadamy rozległą polanę do lotów na parasailu, tor off-road.

  Warunki uczestnictwa

  Cena zawiera:

  wypożyczenie kuli

  Terminy

  Termincenaopis 

  Mapa wydarzenia